Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, szerintetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek az életben mindenki megtalálja a leginkább hozzá illő párt, akivel boldog lesz?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még nem találtam rá 19F . Anélkül is boldog vagyok még.
2018. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 I noor Y ***** válasza:

Statisztikailag lehetetlen

Mindig vannak kivetelek

2018. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom megtaláltam “véletlenek” sorozata következtében. Sokan azt mondják jaj mert friss kapcsolat ez csak a kezdeti boldogság. Akkor most 5 év után a haladó kapcsolati boldogság? Lehet azt mondani nem sok idő ez az 5 év, mert mások már 10-20+ év után mennek szét.. de én tudom, hogy nekem ő az igazi és megtaláltam. Nagyon jónak tartom a kapcsolatom, építgetjük a közös életünk, haladunk előre. Ami belőlem hiányzik az benne megvan és ugyanez fordítva. Ami pedig mind a kettőnkben megvan csak hozzáad a kapcsolathoz.

Tudom most sokan másképp fogják látni, mert jajj nekik is volt aztán ez lett. De én hiszek benne. 😊

A kérdésre válaszolva szerintem, szerintem kicsi az esélye de nem lehetetlen.

2018. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy mese, ez az élet
2018. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nem biztos, hogy húsz évesen, lehet, hogy hatvan felett, de egyszer biztosan
2018. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamiért elég elképzelhetetlennek, lehetetlennek tartom, hogy ez velem megtörténjen, pedig mégcsak 18 éves leszek egy pár hónap múlva. Nem tudom mi lehet az oka, de még soha nem éreztem úgy, hogy valaki annyira megfogott volna, hogy el tudjak vele képzelni kapcsolatot. Kicsit furcsán érzem magam, mikor a nálam pár évvel fiatalabbak már több éve együtt járnak, én pedig még csak meg sem tapasztalhattam a szerelem érzését.
2018. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek találtak ki valakit csak keresni kell.... Sose szabad tétlenül várni hogy majd beesik valaki a kapun.. Minden kicsi érték fontos.. Szerintem mindenkinek van egy párja akivel kiegészítik egymás :)) 15/L
2018. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!