Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel ma együtt mentem haza. Mielőtt elindultunk volna, ő csak úgy minden ok nélkül a vállamra hajtotta a fejét, bár ezt szokta csinálni elég gyakran. Út közben nagyon jól elvoltunk. Amikor vártuk a villamost, én mondtam valami vicceset, és ő a két vállamra tette a kezét, majd a fejét a vállamra tette. Mentünk egy megállót, és le kellett szállni, mert az ajtóban álltunk, és mások is le akartak szállni. Ott azzal viccelt, hogy ő távolabb ment, és ő illedelmesebb, mert jobban elférnek a leszálló emberek. Mielőtt még visszaszállhattunk volna, megszólalt az indulásjelző, és ő megfogta a karomat, és húzott maga után, hogy siessek, szálljak fel én is. Aztán amikor visszaszálltunk, ő elkezdett kapaszkodni, és engem is tartott, hogy ne boruljak fel.

Aztán mondtam neki, hogy itt leszállok, de ha gondolja mehetek még egy megállót, ő meg mondta, hogy ok, akkor menjek mégegy et. Aztán amikor elköszönünk, poénkodtunk, mondtam, hogy meg kell ismételni, ő meg, hogy ezzel feldobtam a napját.


Szerintetek miért viselkedett így velem?


Ui: elvileg van barátja.



2018. máj. 17. 18:29
 1/2 A kérdező kommentje:
15/F, 14/L
2018. máj. 17. 18:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kedvel téged, akár tetszel neki.

(bár, ha amúgy is közvetlen a lány lehet, hogy csak baráti a közeledése)

2018. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!