Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak hogy elszeretnék menni utoljára összeülni az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős a középiskolában. Soha nem voltam buliba, szórakozóhelyeken. Olyan volt hogy barátnőimmel 4-en összeültünk és ennyi. Lementel az írásbeli érettségik és azt beszéltük meg hogy elmegyünk az egyik osztálytársamhoz és ott sütögetünk, beszélgetünk. A barátom nagyon féltékeny és soha nem enged el sehova. Nincsenek is barátaim, mert velük sem találkozhatok sehol, csak suliban. Hogy mondjam el neki hogy el szeretnék menni? Soha nem voltam és többet nem is mennék sehova, de el szeretnék nagyon menni, hisz első és egyben utolsó ilyen összejövetel lenne velük. A “buli” holnap este lenne, kérlek segítsetek!
2018. máj. 17. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy nekünk. Ezt a pasit meg azonnl hagyd ott, mert aki ennyire birtokolni akar, azzal csak megszívod. Lehet, eléggé durva vége lesz a kapcsolatotoknak...
2018. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ki fog akadni, és én leszek a világ legrosszabb embere. De el szeretnék menni, soha nem volt ilyen és össze fogunk veszni és nem akarok.
2018. máj. 17. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a pasit...
2018. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ember végzős vagy középsuliba! Nehogy már ő mondja meg neked hova mehetsz meg hova nem. Én már lapátra tettem volna ezért nehogy az legyen hogy az engedélye nélkül elmentél boltba ezért megvert.
2018. máj. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy mások korlátozzanak.
2018. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak és nem értem hogy tudtad eddig is elviselni.

Ez nem párkapcsolat sajnos.

Lehet utoljára latod őket. Ha a pasidon múlik tuti.

Nem sértő számodra amit gondol rólad?

2018. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első olvasásra azt hittem, apukádról van szó, de láttam, hogy a pasidról. Szánalmas. Én a helyedben már a "nagyon féltékeny és soha nem enged el sehova" dolog miatt is dobnám. Ja, és jó mulatást estére, mert remélem elmész.
2018. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt férfiként mondom, hagyd ott az ilyen a férfiakat!
2018. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!