Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti szoktatok kezdeménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok kezdeményezni? Elszeretnék hívni egy csajt talizni, de nem nagyon merem.

Figyelt kérdés

Fb-on szoktunk beszélni, de még sose mertem direktbe megkérdezni, csak várok hátha ad valami jelet, hogy már örülne ha találkoznánk de már kezdem unni... :D

Szerintetek?


16/F


2016. febr. 13. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallod...Ha FACEBOOKON beszélgetsz vele, akkor miért is félsz? Már önmagában az, hogy facebookon beszélgetsz vele, azt jelenti, hogy személyesen bátortalan vagy. Ha neten keresztül is félénk vagy, akkor mit vársz?
2016. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tudom igazad van... eléggé leégnék élőbe... de csak vele vagyok így mert ő tetszik, amúgy minden más lánnyal tudok normálisan beszélni.
2016. febr. 13. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ő sem különb a többi lánytól, beszélgess vele is úgy, mint a többivel.
2016. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont a múltkor beszélgetett
2016. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!