Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de furcsán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de furcsán viselkedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én is szeretem őt és ő is szeret engem. De kerül, mogorván viselkedik, pedig biztos hogy szeret. Nagyon pici korunk óta ismerjük egymást, együtt jégkorongozunk és az apja az edzőnk. Vele is jóban vagyok, sokat járok hozzájuk.
2018. máj. 18. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy SZERET? Az még oké lenne, hogy tetszel neki vagy jó fejnek tart, na de szeret :DD
2018. máj. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fuha hát ez sok mindentől függ sajnos :s Mindenesetre közeledj felé szerintem, kérdezz rá hogy nem akarna e kimenni veled illetve tapógatózz az érzései felől akár tőle személyesen akár barátaitól
2018. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!