Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Irnatok nyari szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irnatok nyari szerelmes sztorikat, amik veletek tortentek meg?

Figyelt kérdés

Nyari tabor, nyaralas, barmi, amikor osszejottetek valakivel nyaron rovidebb idore, de az sem baj, ha hosszabbra. Nagyon szeretem az ilyen torteneteket.

Köszi!



2018. máj. 20. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Egész suli időben szemeztünk. Nyáron többször is elhívott randira. Az utolsó randin filmet akartunk nézni. De más lett a vége. Ennek három éve.

És most itt állok egy gyerekkel az a p**cs meg kitudja hol van.

Vége.

20L

2018. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elso ez eleg durva story :D az enyem is kiabrandito de nem ennyire :D volt egy fiuka akivel egy tarsasagba kerultunk szigeten (baratnom baratjanak az egyik haverja) , egy csomot beszelgettunk kettesben, tancoltunk, flortoltunk, teljesen oda lettem erte :D azota nem keresett sehol :D hulye naiv kislany voltam 19L
2018. máj. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!