Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék a legjobb fiú barátomba? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom és én osztálytársak vagyunk.Mindenről tudunk beszélgetni és nincs olyan nap hogy ne beszélnénk.Ismerjük egymás reakcióját,szval akár még szavak nélkül is képesek vagyunk beszélgetni(pl ő az osztály egyik sarkába én a másikba,történik valami egyből egymásra nézünk,csupán szemkontaktussal megbeszéljük a dolgokat.)A többi osztálytársunk állandóan arról beszélgetnek(inkább cukkolnak), hogy mi majd egy pár leszünk,illetve hogy szerelmesek vagyunk egymásba.Egészen addig nem merült fel bennem ez a szerelem téma,míg anyukám felnem hozta(Mindig mesélek neki hogy mi volt a suliban)Tény hogy szeretek vele lenni és ha nincs ott mellettem akkor keresem és hiányzik de nem hiszem hogy ez szerelem.Nemrég estem túl egy szakításon lehet ezért ragaszkodom hozzá ennyire.

2018. máj. 18. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy beszēlsz egy fiúval sokat, az nem jelenti azt,higy szerelmes vagy belé.

Ha keresed a társaságát, akkor leet hogy igen, de az is lehet hogy nincs barátnőd.

2018. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vannak lány barátaim is.Van egy lány barátnőm is akivel szintén ilyen "legjobb barát" szinten vagyunk.Igen szeretek a fiúval lenni de nem hiszem hogy ez a szerelem jele.Ő is szeret velem lenni de barátoknál ez természetes nem?Nem igazán szeretném ha tényleg szerelmes lennék a fiú barátomba.Nem akarom elrontani a barátságunkat
2018. máj. 19. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!