Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OurkingCobain kérdése:

Mit tegyek? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba, akit csak látásból ismerem,a nevét tudom csak. Sokszor mosolygott már rám. Nem merem neki elmondani az érzéseimet, és nem tudom, hogy így ismertség nélkül mit reagálna. Mindenesetre nagyon rosszul érzem magam miatta, egésznap csak sírok, suliban is alig bírom vissza tartani. 16 éves lány vagyok. [utálkozó embereknek balra a második ajtó(igen a tankcsapdát is szeretem)]

2018. máj. 24. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes tuti nem vagy, max tetszik a srac, mivel meg nem is beszeltetek, semmit nem tudsz rola. Egyszeruen allj ele, es mondd, hogy szeretnel vele beszelni egy fontos dologrol, es mehet a szoveg. Ugyanezt megteheted neten is, ha konnyebb.
2018. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Ne biztassuk már lányokat udvarlásra. Ha a srác mosolyogni tud,oda is tud menni, ha meg gyáva,akkor ennyi. Elég szánalmas lenne,ha a lánynak kéne oda vanszorogni a "férfihoz'.
2018. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se ronts rá az érzéseiddel. Szerintem te se örülnél ha egy vad idegen fiú oda menne hozzád és be vallaná a óhhatatlan szerelmét irántad...

Csak szép lassan. Elsőnek is próbálj szóba elegyedni vele. Barátkozz,kedveltesd meg magad. Ne legyél túl nyomulós de se túl hűvös vele.

Vedd lazára. És majd meglátjuk hogy alakul :)

2018. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 eddig mindig en mentem oda a fiukhoz, es utóbb kiderült, hogy egyikük se mert volna odajönni hozzam, pedig tetszettem nekik, meg meg is köszönték, hogy kezdeményeztem, mert egyedül nem ment volna... Amúgy meg miert nem mindegy, ki kezdi?
2018. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
#4: Viszont te oda mertel,ez elég szánalmas rájuk nézve. Na meg a női udvarlás sem kevésbé
2018. máj. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!