Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet most velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet most velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki osztálytársam volt.A srác a lazaságával,cukiságával,jó szívével teljesen megnyert egy idő után.Sőt ő bárkivel szembe szállt az igazáért.Persze nem léptem és egy idő után teljes szívemből bántam,mert barátnője lett.

Aztán rosszabb lett,mert az állandó dolgai miatt elküldték tőlünk.Sőt ez hirtelen döntés volt,még el se búcsúzhatott.Emiatt kialakult egyféle neheztelés azok felé,akik elküldték.Aztán hallottuk,hogy semmit nem értek el,mert ugyanazt folytatja máshol.Amikor viszont már teljesen belenyugodnék..Megint belebotlok egy pillanatra és összeszorul a szívem.Azóta se tudok szeretni úgy érzem.

Más részről van egy másikaz osztályból,akit semmibe se vettem,sőt most se nagyon.Ki nem állhatom elejétől fogva az állandó beszólásai végett.Sőt már a látványa is irritált.Sőt már jelét is mutattam.Azonban mostanában sokszor róla álmodok és olyat mondtam ott,hogy én a barátnője vagyok és felriadtam.De a jelenben is..Egy pénteken indultunk haza.Jött a busz,amin sokan voltak és ő is azzal ment.Erre én nézem az órát,aztán őt és amikor becsukodott az ajtó,mint a filmekben,megkönnyeztem.Úgy bántott még utána is a dolog.



2018. máj. 25. 14:45
 1/1 anonim válasza:
100%

Egy jó tanács: A srácot, akinek barátnője lett, hanyagold és próbáld meg elfelejteni, pláne, hogy rossz a hírneve. Olyannal nem érdemes kikezdeni egy magad fajtának, aki a leírtakból adódóan egy szeretetreméltó, őszinte nő. A B fiú, akiről jót és rosszat is írtál, a neked való, szintén a leírtakból feltételezhetően.


Egy kapcsolat általában úgy kezdődik, hogy egyoldalú a szimpátia vagy még annyi sem. Véleményem szerint, a lelked mélyén érdeklődsz a fiú iránt és kedveled, ha az álmaid is róla szólnak és sírtál miatta. Az utóbbi pont az i-re.


Hiába vagy nő, ha valóban igazak a leírtak, ne hagyd, hogy kicsússzon a kezeid közül. Nincs rá garancia, de biztosat csak az fog hozni, ha találkozol vele és beszélgettek. De mindenképp aludj erre egyet és ne dönts elhamarkodottan, pláne úgy, ahogy mások szerint kellene tenned, én is csak a véleményemet oszottam meg.


Remélem segítettem, 18/L.

2018. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!