Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimikocska122 kérdése:

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Már régóta (kb 3 éve) vagyok szerelmes valakibe. Kiskorom óta ismerem, kicsiként nagyon jó barátok lettünk, idővel ez elkezdett egy kicsit többé átalakulni, de “komolyabb” dolog nem lett belőle, viszont idővel nagyon megszerettem az adott személyt (nálam 4 évvel idősebb), és évek óta nem tudom elfelejteni. Próbáltam másra gondolni, de egyszerűen nem ment.. Van valami tipp? :(

2018. máj. 26. 14:31
 1/3 anonim válasza:
Ha szereted miért akarod elfelejteni? De szerinten azt csináld, hogy menny el a barátaiddal valahova (játékterem,park) és ne beszéljetek a szerelmi dolgokról. Vagy ha nagyon szeretnél egy barátnőt szerintem beszélj ezzel a lánnyal hogy hogy érzel és utána ha ő emiatt meg is utál már nem fogsz rajta szotongni. Ha megharagszik, és utána sok idő múlva ( pl 3-4 hónap) múlva meggondolja magát ne fogadd vissza. Mondd el neki hogy meg bántott. Hass a lelkiismeretére. Szerintem így csináld.
2018. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mondd el neki,nem veszthetsz semmit,ha viszonozni tudja,boldogsag,ha nem,akkor ismerj meg mas lanyokat,olyan nincs hogy nem tudsz valaki elfelejteni,idovel,de biztos sikerul
2018. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) (mellékesen megjegyezném, hogy az adott személy fiú, én meg lány vagyok😂)
2018. máj. 26. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!