Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit tényleg nagyon rég óta ismerek és már egy 2 éve olyan szinten bele szerettem hogy azt kifejezni nem tudom. Nagyon jóba vagyok vele, beszélünk stb. El is mondtam neki az érzéseimet csak úgy éreztem hogy nem igazán foglalkozna vele. Most Október végén úgy hallottam van egy barátja és láttam is őket. Ami rosszul esett nekem és nem tudom őt kiverni a fejemből sehogysem. Elhatároztam hogy tovább lépek de nem tudok sehogyan sem. Mit tegyek? 15/F
2018. febr. 12. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt írom amit ne tégy.Ne csinálj hülyeséget semmilyen körülmények közt.
2018. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Töröld ki az üzeneteit vagy magát a személyt a közösségi oldalakon az ismerettségeid közül.

De amúgy ha nem vagy biztos benne hogy az a baràtja volt,akkor van még esélyed. Nem szabad feladni!

Ha biztosra tudod,akkor ott màr màs a helyzet..

2018. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!