Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat helyrehozása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat helyrehozása lehetséges még?

Figyelt kérdés
sziasztok. 16 éves lány vagyok, a barátom 18 éves. 4 honapja ismerem még csak, és 3 honapja vagyunk együtt. de ez csak távkapcsolat, soha nem találkoztunk. valoszinüleg nem is fogunk, mert messze lakunk egymástol. facebookon tartjuk a kapcsolatot, minden nap beszélünk. telefonon beszélünk, videochat, stb. de nemtudom hogy hogyan, vagy mikor, de nagyon megszerettem öt. és nem tudom elfelejteni. majdnem minden nap veszekedtünk, veszekedünk. ö nagyon féltékeny, én is az vagyok, de azért nem annyira. tudom hogy ez csak távkapcsolat, de akkor is rettentöen megszerettem, és azt is tudom hogy nagyon fiatal vagyok még. de ugy érzem hogy a szivem hasad bele. szakitani akar velem. mert már nem szeret. de én ezt nem tudom elfogadni. még nem mondta ki, de már csak idö kérdése. rengeteget sirtam miatta, sirok is. most is. nem sajnáltatni jöttem ide, nem ezért irom ki a kérdést. csak kérlek, valaki, aki járt hasonlo helyzetben, ö hogyan tudott továbblépni? nem tudok másra gondolni, csak rá. probáltam lefoglalni magam mással, de egyszerüen nem ment. folyton ö jár az eszemben. tehát, ha valaki tud valamit rá, hogy ilyen esetben mit lehetne tenni, hogy helyrehozni esetleg lehetne-e. vagy akár hogyan tudnám magam tultenni. akkor megköszönném. egyébként ö az elsö barátom. és nagyon ragaszkodom, kötödöm hozzá, nemtudom hogy miért. elöre köszönöm a válaszokat.
2018. máj. 27. 08:15
 1/4 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtettem hozzáirni, hogy nem mondta hogy nem szeret. azt szokta mondani hogy szeret engem. de, ugy érzem hogy nem. máshogy viselkedik velem mint 1 honappal ezelött. érzem hogy már nem szeret. ezért is van a sok vita. majdnem mindig ö kezdeményez vitát. talán ez is azt mutatja.
2018. máj. 27. 08:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a továbblépéd lesz inkább a megoldás, hosszú távin nem nagyon működhet, viszont csak barátok maradhattok ettől függetlenül, néha-néha beszélhettek.
2018. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsolatban vagyunk, már három éve. Fenntartható hosszú távon, de csak akkor, ha tudtok együtt időt tölteni.
2018. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En is 3 eve vagyok tavkapcsolatban , mindennap beszelunk video chat imadjuk egymast , remelem talalkozunk majd
2019. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!