Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy ha együtt vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha együtt vagyok egy arab sráccal 4 hónapja és még nem találkoztunk lehetséges, hogy csak 'szeretkezni' akar velem vagy esetleg leélni az életet (vagy egy részt belőle)?

Figyelt kérdés

A sztorink itt lenne:

Decemberben ismerkedtem meg vele,de akkor még unszimpatikus volt. Január 10.-15. között lett szimpatikus.

Kicsivel később elkezdett bejönni(én már az elejétől fogva bejöttem neki).

Februárban összejöttünk és azóta távkapcsolatban élünk.

Mindennap elmondja, hogy szeret és,hogy velem akarja leélni az életet(nélkülem öngyilkos lenne).



2017. jún. 26. 04:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És 2366mérföldre élünk egymástól.
2017. jún. 26. 04:20
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Valamit igérni kell a letelepedéshez.
2017. jún. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem érzed picit inkorrektnek a sztorit?? 2300 mérföldre lakik tőled,sose találkoztattok és szerelmes beléd. Nem akarok beleszólni,de az arabok döntőtöbbsége a nőt egy használati cikknek tekinti. Teljesen más dimenzióban élnek,teljesen más civilizációban. Lehet csak be akar szökni Európába kicsit legálisabb oldalról. Nem akarok ünneprontó lenni,de légy résen!
2017. jún. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy szeret most és le fogja veled élni az életét de az cseppet sem lesz örömteli. Csinálsz neki 3 gyereket az ő lakásaiban lesztek és bántalmazni fog ha olyat csinálsz ami nem tetszik neki. Ja és szokd meg hogy vagy 5 másik nővel kell együtt élned és ahova mentek ott mindig lesz +1 nő. Gyerekeidet nem tudod el vinni ha meg akarsz válni tőle mert azokat el rabolja, ha vissza mész értük akkor meg bucira leszel verve. Semmi élet, no tanulás és tanulmány, no munka stb. De #arab #love és minden csupa jó.
2017. jún. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Debrecenben voltam egyetemista, két orvostanhallgató lánnyal laktam egy albérletben. Az egyiket behálózta egy roppant rosszarcú arab, tette neki a szépet, állandóan ott volt a lakásunkban. Ahogy méregetett mindenkit, attól futkosott a hátamon a hideg. A csajnak tette a szépet, így szeretlek, úgy feladok érted mindent. Aztán egy szép napon elérte a célját, megdöntötte a lakótársamat, majd 3 nap múlva közölte, hogy ő ezt mégsem csinálhatja a vallási különbségeik miatt. Kopp volt a csajnak. Szegény a vállamon sírt, én meg nem tudtam megmondani nekem, hogy ezt kb az első pillanatban megjósoltam volna neki (4 évvel idősebb voltam, mint ő, de nem akartam anyáskodni).


Egy másik barátnőmet Pesten hálózta be valami arab hapsi. Addig tette neki a szépet, hogy meggyőzte, menjenek haza a pasi családjához. A csaj elment, beültették a család nőtagjaival valami lakásba, és a pasi otthagyta. Nem akarták hazaengedni. A lány apja ment érte és kerítette elő.


Én a helyedben az első megérzésemre hagyatkoznék. Ha először antipatikus volt, akkor csak van benne valami, ami taszít, csak megszédített a sok szöveg.

A "nélküled öngyilkos lenne" dolog érzelmi zsarolás. Se nem romantikus, se nem a szerelem jele, hanem beteges, érzelmi zsarolós szöveg, amitől futni kell, de jó messzire, kedves kérdező.


A kulturális különbségek miatt én nagyon tartanék tőlük, azt meg hiba hinni, hogy ők mások, mint a fehér pasik. Nem, ugyanúgy a p*ncira mennek.

2017. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Arab seggarcok mindenütt.
2017. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Egyébként az is lehet, hogy csak a szomszéd srác szivat, akit te már háromszor elküldtél a francba, amikor bepróbálkozott.
2017. jún. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha arab ha nem, ennek így semmi értelme.(Nekem volt arab és más muszlim barátom, normálisak voltak és tiszteltek mint nőt) 21L
2017. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Akárki, bárki, aki öngyilkossággal fenyegetőzik az felejtős

2. Ha pedig "zsarolásra" használja az öngyilkosságra való utalást, akkor azért engedd el ezt a srácot (minimum komolytalan, max. beteges)

2017. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
Bolond vagy?
2017. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!