Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Őszintén, ebben a mai világban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, ebben a mai világban már gáz 16-17 évesen még szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Mind a fiúk , mind a lányok szemszögéből.

És ha még szerelmes sem volt egy 17 éves lány,az is rossz már?

Mert körülnézek , és sajnos ezt látom:(


16/L



2018. máj. 27. 13:55
1 2
 1/20 bit123bit ***** válasza:
100%
Erről mind a társadalmi elvárások tehetnek.. Vagyis a mai fiataloknak azt verik bele a fejükbe hogy gáz szűznek lenni.. Sőt ha valaki csak szerelemre vágyik nagyrészt, annak is azt mondják hogy az is csak dugni akar. Ami persze nem igaz. Szerintem egyáltalán nem gáz szűznek lenni, én is szűz vagyok 19 éves fiúként, és nem zavar, pedig zavarhatna, mivel sokan mondták nekem hogy ez gaz, sőt még volt is rá lehetőségem hogy elveszítsem.. De én nem mentem bele, mivel mindennek előbb utóbb eljön majd az ideje.. 19/F
2018. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Ne foglalkozz velük. Az ő bajuk. Te magaddal foglalkozz . Mert ezer százalék hogy lesz majd pasi az életedbe . Hát 7 milliárd ember vana földön csak lesz valaki. 19f
2018. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
Uristen nem, legyszi ne gondold ezt. Sot erre akar buszke is lehetsz, mert kevesen mondhatjak el magukrol. A legtobben csak ugy osszejonnek valakivel mert mar “itt az ido” es ezzel akarnak felvagni es ahogy te is irtad ez a meno. Ez egy akkora faszsag hogy el sem tudom mondani. Es mi van akkor ha csak 20 evesen fogod eloszor megtalalni az igaz szerelmedet? Semmi. Sot talan ez a legszebb, van amire megeri varni. Es hidd el hogy talan majd 30 evesen nem szeretned meselni a gyerekeidnek hogy fuvel faval lefekudtel 15-16 evesen mert ez volt a meno es a gyerekek pedig bepottyantak😅
2018. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Én meg szüzen fogok meghalni (szerencsére 😅), de hót nem érdekel senki véleménye. Nem értem, hogy miért foglalkoznak emberek mások véleményével.
2018. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy az -e? Amúgy meg az én szemszögemből az a gáz, ahogy, és amilyen idősen vesztik el manapság. És ha azt mondjuk, hogy gáz, mi lesz? Lefekszel az első sráccal, aki az utadba áll?
2018. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 bit123bit ***** válasza:

#Első vagyok


A Harmadiknak Teljesen igaza van..

Az ötödiknek is, mivel tényleg kit érdekel.. Csak is az foglalkozik mélyen ilyennel akinek ez életbevágóan fontos..

2018. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

1#: Tiszta szívemből büszke vagyok rád:) És igazad van. Biztató volt amit írtál , köszönöm:)


2#: Erre azért én is mérget veszek :D De ne érts félre , lehetett volna fiú már az életemben , de én azt mondtam hogy nem , biztos nem. Minek még.:)


3# :D ♥ tetszett a megfogalmazásod , igazad van.

2018. máj. 27. 14:18
 8/20 anonim ***** válasza:
Te 17 eves vagy akkor?
2018. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy gáz, de szerintem kifizetődő. :D

Nyugodtan pontozzatok le, de most akkor is leírom a véleményemet. :D

Két éve lehetett, hogy megismertem egy lányt. Az első randin már úgy tudtunk beszélgetni, mintha tök régóta ismertük volna egymást... Rá két héttel össze is jöttünk. Aztán közben derültek ki a dolgok, hogy mi volt az előző barátjával, meg hogy hogyan próbálta meg féltékennyé tenni, miután a srác dobta.( Kiábrándító volt pont attól a lánytól hallani, hogy ehhez a dologhoz fél éve még hogyan állt hozzá és milyen könnyen beadta a derekát.) Engem zavart a múltja, szóval hamar szét is mentünk, pedig ezt leszámítva nagyjából minden passzolt! Most mondhatjátok azt, hogy "ha tényleg szerettem, akkor egy ilyen apróság nem zavarhatott volna.." pedig igen és úgyis mindig van egy jobb fogás. És lett is.. rá egy évvel megismertem szintén egy lányt egy táborban. Hihetetlenül jól elvoltunk. Két barátja volt, a másodikkal feküdt le először (kb 17 lehetett akkor) és vele néhány hónapja szakadt meg a kapcsolat. Szóval adva volt minden. :D A tábornak vége volt, pár nap múlva felhívtam, hogy szeretném folytatni. A csaj meg hebegett-habogott és aztán letette a telefont. Pár perc múlva visszahívott. Hogy nem volt túl őszinte velem... A barátjával igazából szüneten vannak és a srác már régóta szeretné újrakezdeni vele, de a lány nem akart még egyszer pofára esni. Szóval... Úgy döntött, hogy mégis ad a srácnak egy esélyt és nagyon sajnálja amit velem csinált.

Lehet, egy lány maga a tökély, de én most már nem is próbálkozok olyannál, akiről tudom hogy nem szűz.

És nem amiatt mert elvesztette. Hanem két okból: Az egyik, hogy fiatal volt és naiv és az első barátjának pár hét után azt mondta, hogy mehet és legyenek túl rajta. Aztán meg pofára esett amikor a srác utána otthagyta. A másik meg, hogy sokáig együtt voltak, megbíztak egymásban, de szép lassan kihűlt a dolog szóval a srác átavanzsált baráttá akitől mindig tanácsot kér. Ezután meg szívás összejönni a lánnyal, mert mindig csak hasonlítgatni fog az exéhez.

Válaszolva a kérdésedre: Valami akkor számít gáznak, ha a többségre nem jellemző. De szerintem ilyen téren a mai világban a szüzesség nem gáz, hanem egy érték, amit meg kell gondolni, hogy kinek adsz oda.

És egyébként is... 16 vagy :D Még bőven előtted a világ. ;)

19/F

(Bocsi, hogy hosszú lett)

2018. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még szerelmes soha, de bízom benne, hogy majd valamikor a közeljövőben megismerkedek valakivel, akivel kölcsönösen szimpatikusak leszünk egymásnak. Szerintem a jóízlésű, normális értélrenddel bíró fiatalok körében egyáltalán nem gáz vagy ciki. Azzal meg ne foglalkozz, aki emiatt piszkál, lenéz téged! 17/L
2018. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!