Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk a lányokban mit szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tipp kérdése:

A fiúk a lányokban mit szeretnek külsőleg/ belsőleg? És mit utálnak?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy lányt meg látsz a buszon akkor mit nézel először rajta mi az ami arra késztetne hogy megszólítsd ?

2017. szept. 11. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

A szemét nézem mindenkinek először, aztán meg a haját, arcát, usw...


De főleg a szeme és az arckifejezése az, ami arra késztet, hogy megszólítsam a lányt.


16/F

2017. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ja a kérdés második felét nem is figyeltem... Utálni egy nagyon erős parfümöt/dezodort, a nagyon durva agyonsminkelést és a tipikus r*b*ncos kinézetet, arckifejezést utálom. De ezt gondolom már mindenki ismeri.
2017. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
r*ba*c*s kinézet? az neked pl mi ? a nem túl kiszaggatott nadrág annak számít ?
2017. szept. 11. 21:30
 4/5 anonim válasza:
49%
Nem attól lesz valaki r.banc, hogy kiszaggatott nadrág van rajta. Nekem az összkép számít, ránézek, és nem azt látom, hogy 16 éves, de több f"szt fogott mint kilincset, illetve nem úgy viselkedik. Agyonsmink, dínókarom az instant undort vált ki belőlem pl. Tipikusan az a fajta aki a Westendben megtalálható minden nap 15-21 óráig.
2017. szept. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem
2017. szept. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!