Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fene baj van velem? :c

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fene baj van velem? :c

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy azért nem néz ki senki magának, mert annyira csúnya lennék, vagy csak nincs bennem semmi kirívó, ami miatt tetszhetnék, de esküszöm még sosem találkoztam olyan emberrel, akinek bejöttem volna :c

Nem rinyálásképp írom ki, meg semmi ilyesmi, csak már komolyan nem tudom, hogy mi van... Tudnátok segíteni? ;-;



2018. máj. 30. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia ha gondolod beszélhetünk privátban, elmondom a véleményemet rólad ha kíváncsi vagy rá, küldhetsz képet is ha gondolod.
2018. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pasik felnek minden notol de a fajtadtol a legjobban
2018. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van muti képet magadról
2018. máj. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan amiatt,ami manapsag a legnagyobb problema.

A konnyebbveru lanyok kirakjak mindenuket es a fel festekboltot magukra kenik,ez bejon a fuckboi-oknak,ezutan ott megy ami megy,ok jol elvannak.

Aztan vannak az atlag sracok,akik eleinte beprobalkoznak az ilyen plazacicaknal,persze jol le lesznek koptatva.ezutan pedig inkabb mar nem is foglalkoznak semmivel,vagyis az atlagos lanyokkal se mernek szobaallni,mint te.a fuckboi-oknak pedig ugyebar a kirivo nok kellenek.vegeredmeny az,hogy a normalis emberek sokszor egyedul vannak

2018. jún. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!