Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha elkezdett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha elkezdett tetszeni valaki akinek nem lenne szabad? Többi lennt.

Figyelt kérdés

Szval van egy fiú aki osztálytársam es jóban vagyunk,csak sajnos főleg üzenetben beszélgetünk(messengeren) élőben kevésbé,pedig én ott is szeretnék, csak ott elutasítóbb.Eddig is éreztemh valami van,de más tetszett es rá fókuszáltam,most pedig előjött ez az érzés. Sajnos nem hiszem,hogy kölcsönös lenne és nem is akarom elrontani a barátságunkat,meg ugye osztálytársak is vagyunk,ezért nem kéne. Mit csináljak?

Ui.: általában ő ír rám messengeren(szinte mindig) viszont változó,hogy milyen válaszokat ad. Valamikor bőbeszédű,következő pillantaban pedig nem es nem tudok kiigazodni rajta,többször hiszem azt,hogy idegesítem(valószínű nem így van).Hagyjam vagy inkabb hívjam fel a figyelmét?

Előre is köszönöm a válaszokat :))



2018. jún. 1. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
16/L
2018. jún. 1. 20:20
 2/4 anonim válasza:

Szerintem a fiú önbizalomhiányos mivel amikor üzenetekben beszéltek akkor kevésbé félhet leírni amit gondol mert nem látja a reakciódat.

Így ha "kockázatos" üzenetet ír és te ugy reagálsz rá hogy "mi a szar" vagy ilyesmi akkor könnyen mondhatja hogy elírt valamit (ez csak egy példa)

2018. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet,viszont egyaltalan nem ugy ismerem mint aki onbizalomhianyos,sot,nagyon nem jellemzo ra es vannak nagyon jo baratnoi de koszi a valaszt ;)
2018. jún. 1. 20:48
 4/4 anonim válasza:

Fiúk a haverjaik előtt általában nem szoktak lánnyal beszélgetni mert szégyenlik magukat persze nem minden fiúnál van ez így

És azért ír messeangeren viszont ha ír és általában ő ír rád akkor érdekled és valamit érezhet irántad

Hadd hogy magától történjenek az események ne vedd őt észre és ha tényleg érdekled akkor előbb vagy utóbb ki fog mutatkozni a viselkedésén

2018. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!