Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyi idősen ez fura?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen ez fura?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy lányt és egyszerűen minden tökéletesnek tűnt rajta, tetőtől talpig kifogásolhatatlan volt számomra mintha egyszerűen nekem lett volna teremtve. Sajnos nem tudtam odamenni hozzá de mivel egy busszal járunk haza így reménykedem hogy még egyszer látom. 16/f

2018. jún. 4. 07:40
 1/6 isten halála ***** válasza:
37%
szadomazó a buszon
2018. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Még tetejét oké,de a talpát hogy láttad?
2018. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megkértem hogy vegye le a cipőjét... azt hittem ez egyértelmű
2018. jún. 4. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális. Én is ennyi idősen éreztem ilyet először :-)
2018. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elolvastad-e de a szovegbol kiderul hogy meg nem ismertem meg. Kulsore szamomra tokeletes... megertem hogy unatkozol de ne azzal toltsd mar a szabadidodet hogy itt probalod okitani a nepet
2018. jún. 4. 10:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagy az inged faszikam. Kicsit visszavennel a pofadbol lehet napkozben lenne jobb dolgod az eletben mint “csicskakkal” vitatkozni. Ahelyett hogy itt pampogsz menj el a spanjaiddal b*sszatok seggbe egymast. Mar ugye ezzel azt feltetelezzuk hogy vannak.
2018. jún. 4. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!