Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van értelme reménykednem, vagy el kéne engednem?

Figyelt kérdés
4 gyönyörű hónapot töltöttünk együtt a barátommal. Voltak veszekedések ami a végére egyre több lett, de így is szerettük egymást. A végén pedig úgy döntöttünk hogy ez így már sok és tartsunk szünetet, de megegyeztünk hogy majd akkor válunk el, amikor én kimegyek külföldre egy hétre, mert tudjuk hogy ha már most szakítunk akkor nagyon fogunk hiányozni egymásnak. Időközben megtudtam hogy ő már előre elkönyvelte hogy miután hazaérek végleg szakítani fogunk, és hogy egy buliban találkozott egy lánnyal, aki úgy szintén érez iránta valamit (de nem olyan szinten mint a fiú). Viszont ahogy hazáértem külföldről, azt mondta hogy menjek el hozzá és beszéljünk. Azt mondta nagyon hiányoztam neki, és hogy szeret és megcsókolt, és hogy már kezdi úgy érezni hogy igazam volt és megfogja bánni ha elenged engem,de ő azt a másik lányt is szereti. Ahogy hazáértem megint el lettem felejtve, megint leszart, nem is írt. Létezik hogy ilyen könnyen eltudott engem engedni? Hogy pár nap alatt bele is szeretett egy másik lányba (aki 2 évvel idősebb nála, de a sulinkba jár)? Nem akarom elengedni és nem is tudom. Én minden nap kisirom a szemem miatta, de úgy érzem hogy ő már rég elfelejtett engem.

2018. jún. 7. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Miért ilyen nyomorék minden fiú?? Tedd féltékennyé alapból a fiúk nem szeretik annyira azokat a lányokat akik nem tudnak nélkülük élni stb. Ha nem teszel semmit akkor ugyanúgy szórakozni fog veled mindig mert te úgyse teszel ellene semmit, tedd féltékennyé hogy érezze hogy elveszíthet és nem minden úgy alakul ahogy ő szeretné.
2018. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A bőség zavara..

ne hagyd, hogy játsszon veled, mondani bárki bármit mondhat, a cselekedet a lényeg, szerintem hagyj neki időt gondolkodni és addig építsd magad lelkileg..

2018. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!