Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Egy hónap múlva a családo...

SOS! Egy hónap múlva a családommal megyünk nyaralni és leszeretnék adni pár kg-ot.165cm vagyok 15éves és 68kg, nem tetszik az alakom emiatt gyorsan de hatékonyan szeretnék változtatni. Minden megoldás érdekel. Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem ilyenkor kell nekiàllni. Gyorsan fogyni egèszsègesen nem lehet.
2018. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezalatt az idő alatt nagyon max. 4 kilót tudsz leadni, amiből 1-1,5 nagy valószínűséggel csak víz lesz, zsír csak 2-3 kiló, de mivel nem nagy a túlsúlyod így lehet még ennyi sem.

Sok zöldség, sovány hús, túró, tojás, kevés gyümölcs és olajos mag, ezekből válogass, és kezdj el sportolni valamit, ha eddig nem tetted volna. De leginkább előre kellett volna gondolkozni, egy hónap alatt nem lehet megváltani a világot, meg 8-10 kilókat leadni sem.

2018. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezd el sportolni és figyelni a kajára. Nagyon max 4 kiló mehet le. Igazából ha most elkezded és tartod akkor a nyári nyaralásodra éred el a célod. De ez ne keserítsen el állj neki még ma.
2018. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12%
Ez olyan, mint a helyesiras. Ha isten ugy akarta volna, hogy ne legyel kover, sovany lennel. A nyelvtanhoz pedig agyat adott volna. Fogadd el, ilyen vagy es kesz!
2018. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
10%

Olyan jókat röhögök ezeken a "nagyon max 4 kiló"-kon, a sok papagáj szajkózza azt, amit másoktól hall, tiszta hülyék vagytok.

Le lehet adni egy hónap alatt 8 kilót, én már megcsináltam egyszer, de iskola mellett ne is álmodj erről, mert koplalnod és edzened kellene, azt pedig normális életvitel mellett nem fogod tudni megcsinálni.

Mellesleg: LE SZERETNÉK ADNI, nem "leszeretnék", olyan szó nincs.

2018. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó idióta miatt akkor módosítom: TARTÓSAN és EGÉSZSÉGESEN maximum négy kilót tud leadni ennyi túlsúlyból. Ha 120 kiló lenne az más. Koplalással persze fogyhat többet is, de egyrészt nagy eséllyel visszaszedi, másrészt főként izmot veszít, ergo utána szarabbul fog kinézni mint előtte, és előjön a telefosott búvárruha effekt.
2018. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet gyorsan fogyni.

Pár kilóval könnyebb lehetsz. De látványos nem lesz, nem lesz jobb az alakod.

Ha eddig nem zavart, akkor ne pont most érdekeljen.

1 hónap alatt nem lehet annyit fogyni, hogy látsszon és rögtön szuper alakod legyen.

2018. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Elmegyek helyetted, én már eleve vékony vagyok, a fürdőruha is jól áll :)
2018. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sport, tiszta ivóvíz, feldolgozott cukrok és lisztek teljes mellőzése.


Még ha jól is csinálod egy hónap alatt nem fogsz csodát látni.


Ha megteheted vegyél fel egy személyi edzőt/táplálkozás szakértőt.

2018. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!