Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha megbolondulok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megbolondulok az exemért, annyira szeretem, eddig is szenvedtem, de 7 hónap különlét után jöttem rá?

Figyelt kérdés
hogy mennyire szeretem. Legbelűl érzem, hogy lehet valóban tovább kellett volna lépjek, de egyszerűen nem megy, nem tudok...Neki is, nekem is van más, de vágyódom utána, nem szeretnék kettőjük közé állni, de néha vannak olyan jelek, amik azt bizonyítják még érdeklődik felőlem. Nagyon szeretném vele megbeszélni a dolgokat kettőnk közt, mert hirtelen jött a szakítás két és fél év után... de a mostani boszorkány miatt ez lehetetlen, úgy fogja a kezét, nehogy véletlen bármilyen kapcsolatot folytassunk egymással... szerintetek ha akarna tőlem még valamit, akkor a mostani barátnője mellett megtette volna, vagy úgy, hogy szakított volna vele miattam?

2018. jún. 9. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt a boszorkány az te vagy szivi,
2018. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ő szakított, hagyd a fenébe.

Ha te, akkor még inkább... Mert egy kis idióta P I C S A vagy .

2018. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ő szakított
2018. jún. 9. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából tök mindegy ki szakított. A lényeg, hogy engedd el a mostani párodat, mert csak hülyíted szegényt, miközben az exedre pörögsz. A másik, hogy 7 hónap nagy idő, nem véletlen, hogy szakítottatok és, hogy azóta se jöttetek össze újra. Lépj tovább, és addig ne legyen új pasid, amíg az exedet le nem zártad magadban, mert csak bántani fogsz másokat.
2018. jún. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, mennyire szereted. Ha tényleg nagyon szereted és mindent megtennél érte, akkor valahogy kérdezd meg, hogy találkozna e veled csak egy kicsit beszélgetni. Ha nemet mond, abból úgyis kiderül, hogy nem érdekled.
2018. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!