Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy a barátom legyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, akibe full szerelmes vagyok. Sajnos ő 2 éve nem viszonozza az érzéseimet. Egyre többet gondolok rá, minden kis utalással halmozom el, nevetek a viccein, de minden hiába. Azt szeretném, ha Ő lenne a barátom. Majdnem minden éjszaka róla álmodok, hogy járunk, de Ő nem akar.

2018. jún. 11. 08:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De az így olyan nehéz..
2018. jún. 11. 15:29
 12/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy amúgy? Lesz majd más is rajta kívül.

Nem tudjátok még az ilyen dolgokat felnőtt módjára kezelni. Az egész már ott hülyeség, hogy cikiznek titeket azért, mert szeretitek egymást...vagy te őt. Cikizzenek, oszt amúgy ez kit érdekel?

A te dolgod, foglalkozz vele. Ha el akarsz érni valamit annál a faszinál, akkor tegyél érte. Ha meg jobban zavar, hogy cikiznek, mint az, amit akarsz, akkor majd később rájössz, hogy hülye voltál.

2018. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ha megmondanám a korom, mindenki lelépne, mert azt mondaná, hogy túl fiatal vagyok.

Egyébként nem engem zavar, hogy cikiznek, hanem Őt, mert neki ott sok barátja van. (Én részemről lesz@rom, hogy idegesítenek, sajnos Ő nem.)

2018. jún. 12. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!