Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolják, hogy amiért...

Miért gondolják, hogy amiért a barátom nem csinál semmit, akkor én sem akarok majd? Hogy érhetném el, hogy lássák, ez nem így lesz?

Figyelt kérdés

Pár hete összeköltöztünk a barátommal, vagyis én költöztem hozzá. De a szüleim félnek, hogy én is olyan leszek, mint ő... Nem igazán csinál semmit.

21 éves, nem tanul, nem dolgozik.

Napközben vagy velem, vagy a barátaival van, vagy alszik, játszik, motorozik/autózik, edz, esetleg sorozatozik. Régen is ilyen volt, semmi nem érdekli huzamosabb ideig.


Anyáék most félnek, hogy mivel ezt látom, nekem is elmegy a kedvem a tanulástól. De ez nem így van. Vannak céljaim, amiket szeretnék elérni és ezek nem fognak megváltozni azért, mert irigylem a barátomat, hogy nyugodtan alhat 12-ig...


18L


2016. szept. 19. 17:51
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
Akkor megis miert vagy vele? Nagy farka van? :D
2016. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Talán mert szeretem?
2016. szept. 19. 17:57
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem dolgozik, akkor miből fizetitek az albérletet, miből fizetitek a rezsit és miből éltek?
2016. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

A családjának elég sok pénze van. A lakás az övé.

Én pedig kapok pénzt anyáéktól, mert az egyetem mellett nem dolgozom.

2016. szept. 19. 18:00
 5/37 acelsziv ***** válasza:
95%
Joggal félnek, mert neked sincs sok eszed, ha ilyen léhűtő semmirekellővel vagy együtt.
2016. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

van pénze - azon henyél, lusta, sorozatfüggő takony

Megértem a szüleid aggódását. Találhatnál egy normális férfit.

2016. szept. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
95%
Az irigységen kivül mást nem érzel az élet módja iránt? Például nem idegesít hogy te tartod el,miböl fedezi a költségeit? Az jó hogy vannak céljaid de nem ciki hogy egy léhütö a fiúd?
2016. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Ugye elhiszitek, hogy nem fogok vele szakítani emiatt? :)
2016. szept. 19. 18:03
 9/37 A kérdező kommentje:

Miért lennék irigy rá?:D

Ha neki ez így jó...


Nem én tartom el egyáltalán.

2016. szept. 19. 18:04
 10/37 anonim ***** válasza:
96%

Féltenek, hogy bár most vannak terveid, idővel leránt az embered a saját szintjére, ennyi az egész. (Sokat elmond rólad és az értelmi képességeidről az, hogy egy ilyen semmirekellő léhűtőbe vagy szerelmes, én is félnék a helyükben.)


"Hogy érhetném el, hogy lássák, ez nem így lesz?" - Ehhez idő kell, máshogy nem fog menni. Ha látják rajtad hosszabb idő múlva, hogy valóban maradtál a céljaid mellett és teszel értük, akkor majd felfogják. Addig pedig engedd el a füled mellett a megjegyzéseket, mást nem tehetsz.

2016. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!