Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék kérni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni. (több lent) ? (csak mert kell a kérdőjelxD)

Figyelt kérdés
Van egy fiú nem vagyok belé szerelmes csak tetszik, de lehet hogy én is tetszek neki, mert ad olyan jeleket amik erre utalnak pl.: amikor rám néz ok nélkül mosolyog (bár ez lehet azért mert nagyon ronda vagyok XD). Nem tudom eldönteni,hogy tetszek-e neki. Meg amúgy is nagyon nagy a korkülömbség. Mi a véleményetek? Értelmes válaszokat várok!

2018. jún. 12. 15:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Én: 11/L (de 15-nek szoktak nézni)

Ő: 15/F

2018. jún. 12. 15:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Mekkora a korkülönbség?
2018. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
15-nek szoktak nézni, na ne röhögtess, esélytelen vagy, kivéve, ha a csávó pedofil.
2018. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Papucs112 ***** válasza:
100%

Ennyiből nem tudod meg hogy tetszel-e neki, szerintem az ilyen fiúk a saját korukban nézelődnek, mert érzelmileg más igényeik vannak. Meggpróbálkozhatsz, de ne hagyd becsapni, átverni magad :)


15/l

2018. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jajj, hát 15-16 éves koromban belém is szerelmes volt egy korodbeli kislány és én is csak mosolyogtam, mikor nézett azokkal a szép tengerkék szemeivel, mert nem akartam szegénykét megbántani. :D

26/F

2018. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kislány, a srác biztos, hogy nem azért mosolyog rád, mert tetszenél neki, hanem valószínűleg azért, amiért az utolsó válaszoló is, azaz nem akar megbántani. És nem, nem azért, mert csúnya lennél... Egyáltalán miért gondolod azt, hogy az vagy?
2018. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Emberek az hogy mosolyog rám az csak egy példa.
2018. júl. 1. 20:25
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ha hiszitek ha nem össze jöttünk. Ő kezdeményezett és elhívott egy tőlünk nem messze lévő tóhoz nyaralni. Aztán elmentünk sétálni és elmondta hogy tetszem neki és hogy szeretné ha a barátnője lennék. Köszönöm a segítő kommenteket.
2018. júl. 1. 20:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Beteges...
2018. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy szerinted beteges de ez van. Amúgy is minek foglalkozol az én életemmel?
2018. júl. 4. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!