Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom, mit tegyek de úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom, mit tegyek de úgy érzem lehet köztünk valami. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég óta beszélgetek egy lánnyal, először mikor elhívtam randira eljött volna velem, viszont neki túl nagy a korkülönbség.( 16-18).Kicsit pihentettem a dolgot, de tegnapelőtt megint elkezdtünk beszélgetni, és ő is szívesen beszél velem, legalábbis úgy érzem.Most az a baj, azt szeretném ,hogy megismerjen, és akkor lehet elengedné a korkülönbséget.Viszont attól félek, hogyha sokat beszélgetek vele akkor unalmasnak fog tartani, és nem marad esélyem.Ilyenkor mi a legjobb amit tehetek?( Én vagyok a 18 éves srác)Előre is köszönöm!

2018. márc. 30. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is.
2018. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha összejönnél vele, akkor nem tartanál attól, hogy "túl sokat" beszélnétek és megun? (Költői kérdés)

Minden kapcsolat alapja az, hogy tudjatok beszélgetni. Ha megun emiatt, akkor nem is lett volna hosszú viszonyod a lánnyal.

Nyugodtan beszélgess a lánnyal, egyelőre baráti/imserkedési szádnékból és egy huzamosabb idő után rákérdezhetsz ismét a párkapcsolat kialakítására.

2018. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz amit írsz, viszont miután összejöttem vele tudunk személyes beszélgetni, többet találkozni, ahol meg sokkal jobb vagyok ismerkedés terén.Most csak azért beszélgetek vele sokat , hogy jobban megismerjen.Köszönöm a segítséget!
2018. márc. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!