Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lehetetlen megtalálnom a lányt?

Szóval 2 éve nyáron voltam strandon és a csúszdáknál fent állt több lány, (kicsit már bánom is hogy nem szólítottam meg..) na az történt, hogy előttem állt várt a csúszdára egyszercsak hátra pillantott a sok csaj közül egy 13-14 év körüli eszméletlen szép lány, és egymásra néztünk, kb 3-4 mp-ig tartott, de nekem olyan volt mintha örökké tartott volna, úgy megfogott a kisugárzásával, olyan gyönyörű szép arca, haja, szeme volt hogy majdnem elolvadtam tőle. annyira átélném újra, de akkor valahogy nem érdekelt ennyire, mint most, és egyre többet eszembe jut ez a sztori, ahogy néztük egymást, nagyon romantikus volt... a probléma az, hogy semmi információ nincs róla az ég adta világon, csak ez a szép történet... gondolkodtam azon sokat, hogy kiírom mindenhova, hogy "te voltál az a lány aki a strandon a csúszdáknál 2016-ban ilyenkor és akkor és ott?", de mindig feladom, mert úgysem találnám meg, nem akarom elfogadni ezt, hogy semmit sem tudok róla, a nevét, hogy hol lakik, még a telefon számát sem... képtelen vagyok elfeledni ezt a lányt, kissé bűntudatom is van, hogy nem szólítottam le, de akkor még úgy nem voltam igazán beleesve, csak mostanában, ahogy ez az emlék az eszembe jutott, egyre többször jár a fejemben a lány. egy kis esélyem sincs megtalálni őt? 16F

jún. 13. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
2016 fogjuk rá, hogy nagyon régen volt. Azért egy rövid leírást tudnál róla írni, ha megkérnek rá? Vagy olyan szinten elfelejtetted?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 13. 18:34 Privát üzenet
Vannak direkt ilyen faces csoportok, oda kiírhatod a sztorit (persze konkrét hellyel, időponttal és a lány személyleírásával, mert úgy van igazán értelme). Sajnos sok reményt nem fűznék a dologhoz ennyi idő után, de egy próbálkozással nem vesztesz semmit:)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 13. 19:12 Privát üzenet
Igen, ne is keresd

A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jún. 13. 19:33 Privát üzenet
Hat lehet, hogy azota van baratja, szoval eggyel rosszabb lesz neked

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 13. 20:53 Privát üzenet
Hogy nézett ki?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 13. 23:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez lehetetlen volna?
Miért szerettem bele egy 30 évvel idősebb férfibe?
Mitévő legyek, ha van egy lány, de lehetetlen a dolgom?
Már lehetetlen?
1 hónapja szakítottunk és egyszerűen nem tudok továbblépni, én komolyan nem tudom, hogy mit kellene már csinálnom. Valami ötlet?
Szerintetek ha 3 év korkülönbség van egy alakulgatós kapcsolatban? (14 éves lány és a pasi most lett 17) tulajdonképpen a pasi a bátyám évfolyamtársa. Nagyon lehetetlen ez a kapcsolat?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!