Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetetlen megtalálnom a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen megtalálnom a lányt?

Figyelt kérdés
Szóval 2 éve nyáron voltam strandon és a csúszdáknál fent állt több lány, (kicsit már bánom is hogy nem szólítottam meg..) na az történt, hogy előttem állt várt a csúszdára egyszercsak hátra pillantott a sok csaj közül egy 13-14 év körüli eszméletlen szép lány, és egymásra néztünk, kb 3-4 mp-ig tartott, de nekem olyan volt mintha örökké tartott volna, úgy megfogott a kisugárzásával, olyan gyönyörű szép arca, haja, szeme volt hogy majdnem elolvadtam tőle. annyira átélném újra, de akkor valahogy nem érdekelt ennyire, mint most, és egyre többet eszembe jut ez a sztori, ahogy néztük egymást, nagyon romantikus volt... a probléma az, hogy semmi információ nincs róla az ég adta világon, csak ez a szép történet... gondolkodtam azon sokat, hogy kiírom mindenhova, hogy "te voltál az a lány aki a strandon a csúszdáknál 2016-ban ilyenkor és akkor és ott?", de mindig feladom, mert úgysem találnám meg, nem akarom elfogadni ezt, hogy semmit sem tudok róla, a nevét, hogy hol lakik, még a telefon számát sem... képtelen vagyok elfeledni ezt a lányt, kissé bűntudatom is van, hogy nem szólítottam le, de akkor még úgy nem voltam igazán beleesve, csak mostanában, ahogy ez az emlék az eszembe jutott, egyre többször jár a fejemben a lány. egy kis esélyem sincs megtalálni őt? 16F
2018. jún. 13. 18:26
 1/5 anonim válasza:
2016 fogjuk rá, hogy nagyon régen volt. Azért egy rövid leírást tudnál róla írni, ha megkérnek rá? Vagy olyan szinten elfelejtetted?
2018. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak direkt ilyen faces csoportok, oda kiírhatod a sztorit (persze konkrét hellyel, időponttal és a lány személyleírásával, mert úgy van igazán értelme). Sajnos sok reményt nem fűznék a dologhoz ennyi idő után, de egy próbálkozással nem vesztesz semmit:)
2018. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ne is keresd
2018. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Hat lehet, hogy azota van baratja, szoval eggyel rosszabb lesz neked
2018. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy nézett ki?
2018. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!