Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy nagyon tetszett egy lány vagy egy fiu, de nem mertetek kezdeményezni? Megbantatok?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Volt, kétszer. Nem bántam meg.
2018. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen 1 lány, és nagyon megbántam!
2018. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most tetszik valaki, egyszer kezdeményezhettem volna, de nem tettem. Most várok a következö alkalomra (vagyis megteremtem:D) és akkor eléállok:):)

Tedd meg mert én nagyon bánom:/:/:/

2018. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Messze élünk egymástól. Amikor találkoztunk, akkor nem mertem. És valószínűleg már nem fogunk többet találkozni, és nem lesz több lehetőségem.
2018. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Hány jó pi*át elszalasztottam már, azért mert nem mertem kezdeményezni náluk, és itt most olyanokról beszélek akiknek tuti bejöttem :D
2018. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ,volt. És már nagyon bánom, hogy olyan gyáva voltam...
2018. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen, és nagyon megbántam.

Bar az én esetemben megtudtam, de nem tőlem és itt volt a gond

2018. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!