Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha kekszet adott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha kekszet adott nekem?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy minden héten egyszer tovább bent maradok a suliban, ülök a padon, Ő meg előttem megy haza egy kicsivel. Ilyenkor meg szokott állni beszélgetni velem pár percre. 2-3 ilyen alkalom volt, és az utolsókor elhívott egy kicsit odébb, és adott az ajándékba kapott kekszéből (sütiszerű), amiről tudta hogy valószínűleg nekem is ízleni fog.

Csak vége az évnek és nyáron nem fogunk találkozni. Írjak rá valamilyen ürüggyel, vagy várjam meg, hogy Ő keressen? (fog keresni? én gondolom túl? mit jelent az ilyen gesztus?)

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)

L/17



2018. jún. 14. 16:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
53%
Az a fiú egy hungarista,antiszemita,antikommunista kulák.
2018. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11

A szavak értelmét felfogom, de az indíttatást, hogy ideírd őket, nem. Elmagyaráznád, légyszíves?

2018. jún. 14. 20:41
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
17 évesen neki kéne állni gondolkozni.
2018. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
53%
Van kekszem kééééérsz?
2018. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#13

Hidd el, szoktam gondolkozni... Néha. :D

Szóval pontosan mire értetted ezt a felszólítást?

2018. jún. 15. 13:01
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
De az évnek még nincs is vége. Esetleg a tanévnek.
2018. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha akarsz vele a nyáron találkozni, akkor keresheted te is. De leeht, hogy előtte még egy picit várj , bár az se szükséges. Szerintem nyugodtan léphetsz te is felé, ha rokonszenvezel vele; megírhatnád, hogy (eszedbe jutott,) milyen jókat szoktatok beszélgetni; és arra gondoltál, összefuthatnátok valahol. Persze/Természetesen, ha van kedve. És akkor nemtom , talán ennyi, ilyen kis visszafogott is elsőre elég lenne.
2018. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Írj rá viccesen hogy fini volt a keksz adhatna még belőle. A válaszából úgyis tudni fogod hogy akar e tőled valamit vagy sem.
2018. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tippeket, majd lesz valahogy. :)
2018. jún. 16. 12:48
 20/20 anonim ***** válasza:
24%

Kex helyett szex.


Tuti, hogy csak azért kellesz neki!!!4négy!


Állítsd meg a szexkommunista sorosbérencet, ne hagyd hogy elkapjon!!!!

2018. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!