Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Hello! Hosszas gondolkodás után, úgy döntöttem, hogy szakítok a barátommal. Csak nem tudom, hogy mit mondjak neki. Még mindig szeretem, de nagyon sokat veszekszünk. És úgy érzem ennek így nincs értelme. Próbáltam erről vele beszélni, de azt mondta, hogy változtassunk rajta. Másképp fog hozzáállni a dolgokhoz, nem lesz ilyen sok vita, de nem akar velem szakítani, mert nagyon szeret. Azonban semmi sem változott. Sőt. Sokkal többet vitázunk. Részéről még a megcsalás is szóba került, de erre nem igazán szeretnék kitérni. Köszi a válaszokat.:)

17/L


2018. jún. 16. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát így nem tudok semmit sem tanácsolni. Szerintem mond azt, hogy eltelt az idő, ami alatt változtatni kellett volna és nem sikerült, szia.

De tudnál egy- két tudnivalót priviben?

18/L

2018. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

「Tudod.. most komolyra szögezném a dolgokat. Nem szeretném, ha dühös lennél rám, de nem lehetek így boldog. Nagyon sokat gondolkoztam kettőnkről, és sokkal jobban járnánk, ha mi ketten szakítanánk. Adtam számtalan esélyt a javulásra. Fogadd el a döntésemet. Hiányozni fogsz.」


Különben jobb lenne, ha a saját szavaiddal mondanád el. Hitelesebb lenne. Ez csak egy verzió a sok közül.

2018. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Linkeld be neki a kérdést...Kezdjetek el beszélgetni róla. Aztán kérdezd meg, hogy ő hogy csinálná és csináld úgy. Gonosznak tűnik, de gondolj bele, ha azt csinálod ahogy ő tenné, akkor neki a legkíméletesebb lenne. 19/F Nem hasból mondtam, én tényleg ezt tenném.
2018. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!