Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek en kellek neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek en kellek neki, vagy az a csaj? Szakitsak vele? Maskor is megtenne? Jelent ez egyaltalan valanit?

Figyelt kérdés

Kerlek segitsetek!

Van egy fiu, akivel egyutt vagyok. Jol elvagyunk, meg minden, de multkor egy napot hianyoztam. Masnap minimum harom ember mondta, hogy az osztalytarsnonket (kicsit hasonlitunk egymasra) olelgette, meg fogdosta. Rakerdeztem. A válasza az volt, hogy hianya volt. Es ha meg ez nem lenne eleg, allandoan a csaj fenykepeit lajkolja, meg szivecskezi



2017. dec. 21. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele szakitani mivel nem jartok :)
2017. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De,jarunk. Normalis valasz,valaki?
2017. dec. 21. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Hidd el ,ez a fiú nem szeret téged
2017. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogdosta? Ha fogdosta,hogy merül még fel benned a kérdés?

Nem egyértelmű, hogy szakítás?

2017. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele.
2017. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2017. dec. 23. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!