Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak vele úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel járok én hatodikos vagyok ő hetedikes . Már az első találkozásnál megfogta a kezemet megölelt és puszit adott. Második alkalommal már meg akart csókolni. De nekem ez túl gyors nem szeretnék ilyen gyorsan haladni! Eltelt azóta fél év és rá jöttem hogy nem érzek iránta semmit se . Szerintetek hogy szakítsak vele úgy hogy ne bántsam meg?? Normális válaszokat ha kérhetem!
2018. jan. 30. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, én már nem érzem azt, mint régen".

Ennyi

2018. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az amit az első mondott. Nem lehet úgy elintézni egy szakítást, hogy ne maradjon utána rossz érzés, valami üresség valamelyik félben. Persze kompromisszum is van, de akkor is hiányolják egymást a felek, pláne (ha mint nálatok Is) fél vagy több éve együtt vannak.

Csak kerüld ezeket a dumákat, hogy "ez nem a te hibád, hanem az enyém", stb. Mondd meg neki nyíltan, és kész. És ne húzd el nagyon.

2018. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!