Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elmondani neki? Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már két éve ismerem ezt az embert,de amikor először találkoztunk nem volt szimpatikus,de amiután elkezdtünk beszélgetni rájöttem,hogy nagyon jófej és sok közös van bennünk.Ezütán csomót beszéltünk messengeren (mert nem egy suliba járunk és nem sokat találkozunk,mellesleg ha "találkozunk" is akkor se merek hozzászolni)és egyre jobban kijöttünk egymással.Egyik nap azzal írt rám h nem akarok e elmenni xy helyre és azt mondtam neki h szívesen elmennék,de nyaralok (ez amúgy igaz volt).Azután egy ideig kevesebbet beszéltünk,de jóba voltunk.Amikor nyáron táborban voltam ráírtam és tök jól elbeszélgettünk elkezdett szivecskéket küldeni meg én is,aztán azt mondta "fejjezük be mert ez kezd túl nyálas lenni"(nem pontosan ezt írta valami hasonlót).Ezek után vagy 3-4 hónappal később barátnője lett.Én ekkor jöttem rá hogy mennyire szeretem.Egy ideig nagyon szomorú voltam,aztán inkább arra gondoltam "ha ő boldog,akkor az nekem is jó" és így voltam mindaddig, míg szakított a barátnőjével.Amikro ezt meg tudtam (na jó,nem megtudtam inkább kutakodtam)akkor szakításuk után kb5 nappal ráírtam és egyátalán nem tolakodóan(az előző nem szarkazmus volt,tényleg próbáltam a legilledelmesebben megkérdezni)meg kérdeztem hogy van-e barátnője.Azt mondta nincs.Ha tudnátok mennyire örültem,szerintem annyira még sose voltam boldog mint abban a pillanatban.Ezek után még beszélgettem vele egy kicsit.És most van a jelen, és nem tudom mit tegyek,mert nem akarom megint azt,hogy új barátnője legyen,de ha ennyit tököl akkor egy évszázad múlva se vallom be neki hogy szeretem.:(

Szerintetek mit tegyek?

Annyira szeretném ezeket elmondani neki,de úgy félek.



2018. jún. 17. 21:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy bocsi hogy ilyen sokat írtam,nem akarlak,titeket untantni😅
2018. jún. 17. 21:35
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindezt Neki mondd el, ne nekünk. Csak komolyan mondd el. Mi, férfiak ennyire egyszerűek vagyunk. Tényleg.


22F

2018. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szervezz egy találkát, s alakítsd úgy a dolgokat,hogy kicsit jelezd felé az érzéseidet,majd pedig mond is el neki. A többi majd alakul. Persze, nem a lány dolga a kezdemémyezés,de annak értelme nincs, hogy csak álmodozz róla.
2018. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem újra legyél vele jóba.Még ne mondd el neki,most szakított a barátnőjével,még friss ez neki,elég tolakodó lenne.Aztán kialakítasz vele megint egy jó kapcsolatot, találkozzatok és utána simán elmondhatod neki.
2018. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de ha ennyit tököl akkor egy évszázad múlva se vallom be neki hogy szeretem.:("


Te nemakarod bevallani neki, és ő tököl? :) Na gondold át ezt mégegyszer :) Lépjél te felé és


"nnyira szeretném ezeket elmondani neki,de úgy félek."

Ne féljél. Amúgy még nem kell konkrétan kimondanod neki rögtön, ha nem mered; lehet amúgyis túl gyors lennél neki; hívd el talizni valami patakparton ücsörögni a padon, vagy park, vagy sétálás, esetleg strand is mehet konkrétan; vagy mozi, de akkor nem nagyon tudnátok beszélgetni; meg lehet csak úgy flangálni is, cikázni össze-vissza a városban, amerre szeretnétek. :) Vigyétek a kutyát is akár, ha van, de mondjuk azzal is számoljatok, hogy ilyenkor pl inkább hűsölne; meg talán ne a legnagyobb melegben induljatok útnak, hacsak nem a strand felé tartotok:)

2018. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Ja és talán fejezd ki neki, hogy "Örülök, hogy látlak; jó veled találkozni, jó ötlet volt, hogy találkoztunk, tök jó volt veled ez a mai napi progi, valamikor talán megismételhetnénk, ha van kedved/ gyakrabban megismételhetnénk"
2018. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 elnézést kérek,rosszul írtam,úgy értettem ha én ennyit tökölök
2018. jún. 18. 06:12
 8/8 anonim válasza:
Mond el neki amit érzel, de ha nem is fogadja jól ne magyarázkodj. Ha szeret akkor nem fogja a hibát keresni abba amit mondtál.
2018. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!