Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsot szeretnék tőletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodott Tini kérdése:

Tanácsot szeretnék tőletek kérni. Na szóvaal. Van egy srác, akivel állítása szerint csak barátok vagyunk és soha nem is lesz több. De viszont teljesen másképp viselkedik. Szerintetek mi lehet a dologban?

Figyelt kérdés

Egy összezavarodott tini tanácsot kér tőletek! SOS!

Cirógatja a hajamat, ölelget stb. Volt már csók is. A barátaim és a családom is furcsálja a dolgokat, hogy most mi is lehet. Persze már többször is tisztáztuk, hogy csak barátok, de a viselkedése a szavaival szemben áll. Sok időt töltünk együtt, és élvezzük egymás társaságát. Értelmetlen válaszadók kíméljenek! 17/L



2018. jún. 19. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár ez csak az én véleményem, de nem hinném hogy komoly kapcsolatot akar. Azt se mondanám hogy egy barátság extrákkal kapcsolatra vágyik, annál azért többre. Vagy lehet hogy melletted van másvalakije is. Vagy csak nem meri bevallani magának hogy beléd szeretett. Ha ismered haverjait esetleg megkérdezhetnéd őket. Vagy csak üljetek le és beszéljétek meg az egészet.

Egy dologról nem írtál: Te mit szeretnél? Ezt gondold át. Mert a posztodból nekem az jön le hogy szereted őt, de ha ő nem akar semmit, akkor lehet jobb minden kommunikációt beszüntetni.

2018. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem már fogalmam sincs arról,hogy mit is szeretnék. Egy két ember kifaggatta már velem kapcsolatban, és az jött le belőle hogy fontos vagyok neki. Már megbeszéltük többször, de mindig másképp viselkedik. Több mint barátság de kevesebb mint szerelem lenne? :/
2018. jún. 19. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg.
2018. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem meleg:D
2018. jún. 19. 17:24
 5/7 anonim válasza:
Szerintem nem tudja, hogy mit akar
2018. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az lehet. :/
2018. jún. 20. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:

"De viszont"

Jézus,hol vagy?

2018. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!