Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon mi miatt viselkedik így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi miatt viselkedik így a srác?

Figyelt kérdés

Picit ha hosszú lesz elnézést,de tényleg nem tudok már máshova fordulni és pontosan szeretném vázolni a szitut.

Szóval megismerkedtem egy sráccal kb 2 hónapja beszélgetünk. Találkoztunk már jó párszor. Azok nagyon jók voltak. Nem lakunk közel egymáshoz úgyhogy hétvégéken láttuk egymást. Kölcsönös volt a vonzalom és a szimpátia is. Tényleg nagyon jól alakultak a dolgok. Többször megjegyezte hogy nagyon jól érzi magát velem, és hogy régóta nem találkozott ilyen emberrel mint én. És bókolt, flörtöltünk, folyamatosan beszélgettünk. Bármiről...egyszer sem volt kínos csend.Nem vagyok sem voltam naiv,tudom hogy ez nem jelent még semmit hiszen ki tudja mi lesz a jövőben,így is állta m dolgokhoz. Lazán.Meg ő is. Nem akartunk rohanni,aminek örültem..

Aztán elkezdett egyik napról a másikra nem írni, mikor megkerestem alig beszéltünk. Mintha egyáltalán nem lenne kíváncsi rám. Szöges ellentéte volt annak ahogy előtte viselkedett. Aztán megtudtam hogy új munkahelye lett, és betegség is van a családban...szóval megértő vagyok vele... De egyre inkább érzem hogy távolodik el tőlem,nem kíváncsi rám...a találkozást már több hete fel se hozta..

Persze ott van az a rész bennem hogy be kell tudnom annak a viselkedését hogy problémákkal küzd.

De közben meg teljesen úgy látom hogy mintha csak velem lenne ilyen. És amikor ő keres meg akkor sem tartalmas a beszélgetés...vagy teljesen felszínes...nem érdeklődik rólam úgy tesz kicsit mintha már mindent tudna rólam...igazából csak a napi dolgokat beszéljük meg..és annyi..

Remélem érthető még amiről beszélek...

Szóval nem tudom mit tegyek, írjak e neki vagy ne,meddig várjak. Mert úgy érzem semerre sem halad a dolog..ha legalább kicsit érezném hogy lassan de biztosan megyünk előre nem lennének kétségeim...de pont hogy azt érzem hogy visszafele megyünk.. és nem épül a dolog...

Őszinte velem elmondta hogy mik történnek vele,nem bunkó meg semmi. De fogalmam sincs hogy kezeljem a helyzetet.

És ez lenne leginkább a kérdésem hogy tudnátok e segíteni,tanácsot adni miként kezeljem ezt,mit kéne tennem.



2018. jún. 13. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet le kéne adnod egy pár kilót. :/
2018. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, de szinte pontosan ugyan ez a problémám egy lánnyal :/

Elég fiatal vagyok, de amit leírtál nagyon hasonlít az én törénetemhez.

Én is örülnék, ha valaki adna egy használható, jó válszt/válaszokat.

2018. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első! Szánalmas gyerekes bunkó féreg vagy. De se baj :))
2018. jún. 14. 17:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Második! Nagyon szar érzés ez az egész... neked esetleg nem adtak valami tanácsot?
2018. jún. 14. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akar beszélni nem tudsz vele mit tenni. Vannak emberek akik a problemaktol magukba fordulnak inkább vannak akik nem. Lehet hogy más a baja. Nem lehet tudni.
2018. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leírnám neki azt amit most ide írtál ki, leírnád hogy hogy érzel ezzel az egésszel kapcsolatban. Más megoldást nagyon nem látok.
2018. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!