Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Ez a lány az osztálytársam volt általánosban és nagyon tetszett. Aztán amikor megismertem belészerettem. Utána kiderült hogy a legjobb barátom tetszett neki, de ő nem viszonozta ezt, ezzel megbántva a lányt aki mellettem kisírta magát én pedig vígasztaltam, olyannyira hogy padtársam lett és legkob barátok. Szivecskéket rajzolt a füzetembe meg mondogatta hogy mindennél jobban szeret és amikor már kezdtem elhinni hogy összejöhetünk akkor egy másik osztálytársam tetszett neki. Vele máig beszél, de mint ő, mint a barátnői azt mondják hogy nem akar összejönni a sráccal mert egy perverz tuskó, ennek ellenére viszont tetszik neki. Tudom hogy el kellene engednem és próbáltam is de nap mint nap vele álmodom és folyamatosan rá gondolok... Gyönyörű, okos, röhög a vicceimen és a személyisége is tökéletes nekem és még a kisöccsével is jóban lettem, imád hozzám átjönni a kissrác. Szóval nagyon szeretem őt és nem akarom elengeni, illetve a remény hal meg utoljára ugye, valakinek van valami tanácsa hogy mit tehetnék hogy esetleg belém szeressen?

2018. jún. 22. 00:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát barátom... Lehetnék pozitív meg irhatnám a szokásos dumákat... De ha nem szeret akkor soha nem is fog szeretni. Ezt nem tudod elintézni, hogy csak úgy beléd szeressen. Ha szeret akkor meg nyert ügyed van. De ezt már neked kell kiderítened. Hajrá!
2018. jún. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!