Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelem, félek, SOS?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem, félek, SOS?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy kezeljem ha egy fiú közeledni akar hozzám, (mármint csak beszélgetni akar stb.) ezért mindig lerázom, lekoptatom, mert megijedek, nem tudom mit és hogyan reagáljak, ezért nem volt még igazi kapcsolatom, tudom nem vagyok elkésve, de ez nem nyugtat,...................ááááááááááááááááááá...szóval egyszerűen , leegyszerűsítve nem tudom hogyan kéne fiúkkal ismerkedni??

+nem tudom hogy reagáljak az olyan kérdésekre hogy milyen bugyit hordasz, stb. , az ilyet komolyan lehet venni, természetes ha mindjárt ilyeneket kérdeznek??

csak én vagyok ennyire béna?? csak én nem tudok olvasni a soraik közt??nem tudok kiigazodni rajtuk



#félelem #első szerelem #ismerkedés fiukkal
2018. jún. 22. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:
16/l
2018. jún. 22. 20:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne ne ne. Az aki a bugyid méretére kíváncsi az már nagyon gáz ha hosszú párkapcsolatra vágysz. Fiúként mondom egy taslit elfogad válaszul.

Az meg nem para ha még nem tudsz jól kummonikálni velük, kezdj el többet beszélni, de úgy mint havert keresve. Ha nem feszengsz rá úgy iszonyat jól ki tudsz jönni.

2018. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak, aki ilyeneket kérdez abból nem lenne semmi normális. 16/f vagyok és fél éve még nem tudtam volna beszélni 10 percet se normálisan, elkezdtem feljárni anotalkra és már teljesen jól megy. Ne feszengj, engedd el magad és add önmagadat.
2018. jún. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. jún. 22. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy piros tangát hordasz, de van már barátod, aki egy kétajtós szekrény.
2018. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!