Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogy mit csináljak....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit csináljak. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Van 2 fiú akik legjobb barátok,az egyik 15 éves a másik meg 16. A 15 eves srác tetszett de nem külsőleg hanem az hogy mennyire érzékeny,de most megtudtam h a barátjának is tetszem és azt hiszem nekem is tetszik egy ideje. Amugy ez a srác ahhoz kepest,hogy 16 éves nagyon helyes és tökre normális és elég érett egy párkapcsolatra és a 15 éves srác (a barátja) nem tetszik,legfeljebb csak egy kicsit. És ugye ez a 15 éves srác mivel bizonytalan velem kapcsolatban (mivel neki is tetszettem) ugymond lemondott rólam és "átpasszolt" a barátjának és most próbál vele összehozni. Csak egy bökkenő lenne,hogy az egész osztály ugy tudta h a 15 éves fiu tetszik és ha összejönnék a barátjával akkor nem akarom hogy "olyan lánynak tartsanak aki kihasználja a fiúkat",mert nem így van. Nektek mi a vélemémyetek? Amugy mi hárman osztálytársak vagyunk.
2018. jún. 22. 21:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Amugy egy ideig nem voltam benne biztos,de mivel a 15 éves srácot kezdem megismerni és látom hogy mennyire kedves,aranyos meg cuki a barátja meg bunkó szívem inkább a cuki srác felé húz.De csak az osztály miatt nem szeretnék összejönni vele. De mivel ugy is itt a nyári szünet és majd mikor visszamegyunk a suliba és akkor jönnék õssze vele vagy lenne vele valami pár hét után akkor nem ítélnének el ugye?
2018. jún. 22. 22:13
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg az is zavar h a legjobb barátok. És többször kell velük együtt lennem. Sajnálom h így hozta az élet,mármint h előbb nem a legjobb barátja tetszett meg 😞
2018. jún. 22. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy mindkettőt hagyni kéne?Nem rosszból,csak így egy barátságot robbanthatsz szét.

Egyébként ne befolyásoljon az osztályod,semmi közük hozzá, nem tudják,hogy mi történik éppen,nincs semmi betekintésük, lehet,hogy nyáriszünet alatt az egész elfelejtődik majd, vagy elmagyarázod a kíváncsiskodó embereknek,hogy hogy is volt.Úgy dönts ahogy te akarod, ne úgy ahogy mások megítélnek.

2018. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem menj a szíved után :)

Csak ne sértsd meg a 15 éves fiút (bár kedvesnek tűnsz :)), és ne az osztály érdekeljen :)

Éés igeeen: nyárii szüneet

18/L

2018. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!