Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen témát hozhatnék fel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témát hozhatnék fel?

Figyelt kérdés
Van egy alkalmazás a musical.ly és ott egy “híresebb” muser bekövetett én már pár héttel előtte követtem be likeoltam az összes videóját nagyon cukinak találtam a srácot nincs is barátnője. Mindig amikor liveolt ott voltam és humorosnak talált volt amikor valami olyasmit írtam hogy ameddig vége nem lett a livenak csak azon nevetett meg lehet hogy utánna is. Likeolta is a videóimat. Most csak az a problémám hogy nem tudom hogy mit írhatnék neki. Már természetesen megköszöntem hogy bekövetett és vissza is írt de én egyelőre egy komoly barátságot szeretnék vele kötni de nem tudom hogy milyen fajta témát dobjak fel neki ami nem véges mint például hogy megköszöntem hogy bekövetett ő meg emojit küldött és vége is volt a beszélgetésnek.. remélem értitek mire gondolok... kérlek segítsetek fontos lenne.

2018. jún. 23. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkabb elobb kerdezd meg, hogy van-e kedve ismerkedni
2018. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljetek akkor musicallykről. Melyik a kedvence, miért, milyet szeretne csinálni, melyik volt a legbonyolultabb a számára... Aztán ebből következhet, hogy beszéljetek hobbikról és így tovább, ami szóba jön ;)
2018. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló köszönöm nagyon jó ötletet adtál csak azért kicsit félek de ráírok
2018. jún. 26. 18:34
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ráírtam megkérdeztem hogy melyik videóját volt a legbonyolultabb elkészíteni... megköszönte minden írt véleményt a videóimról meg szivet küldött de nem tudtam mit kérdezni sajnos így ez a beszélgetés is kudarcba fulladt valaki valami ötlet még? Nem vagyok ahhoz elég bátor hogy megkérdezzem van e kedve barátkozni meg hogy lehetek e az ibff-e kérlek segítsetek
2018. jún. 26. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 nehogy azt mondd, hogy baratkozni akarsz, mert akkor ha tetszel is neki, elbizonytalanitod, es vege. Mondd inkabb az igazat: hogy tetszik neked, es lenne-e kedve ismerkedni veled. Legrosszabb esetben nemet mond, na es aztan? Jobb, mintha meg sem probalnad.
2018. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez majd cuki lesz az unokáknak mesélni <3 <3
2018. júl. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kerdezgesd a musical.lyről.. Mióta csinálja, melyik a kedvence, ilyenek


Persze ne interjú szeruen


Remélem tudtam segíteni

2018. júl. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy egy hete kb. hogy kitettem egy videót musical.lyre ami ilyen crush-os dolog volt és belikeolta és rá 2 percre kb. feltett ő is egy videót ami nagyon cuki lett❤️
2018. júl. 17. 20:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemhiszen el h itt tartunk...

Musicaly az meg mia fasz?

Amugy ja az elso valaszolot adom,kerdezd meg tole ink h van e kesve ismerkedni

2018. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!