Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Neki adtam az első csókom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki adtam az első csókom, szeretem, nem kellek neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve ismerek egy srácot, nagyon jóba vagyunk (szerintem) fél éve elkezdett felém közeledni. De nagy hátrány hogy barátnője volt akkor és ezért ha hívott valahova mindig visszautasítottam, de ő mi dig megkeresett és oda jött megölelt arconpuszilt stb.

Nagyon sokszor megbántott, összevesztünk, de minden egyes alkalommal másnaora úgy csinált mintha semmi sem történt volna. Bennem viszont minden egyes alkalom ott van és borzasztóan fáj.

Körülbelül két hete szakított a barátnőjével és mondta nekem hogy egy jó ideig nem szeretne párkapcsolatot. Ezt én el is fogadtam. Most viszon két napja ugyancsak sikerült rendessen megbántania és azt mondta hogy örül, hogy nem jöttünk össze. Nagyon rosszul esett...

Másnao találkoztunk egy koncerten és mondta hogy mennyünk el sétálni én meg bele egyeztem mert meg akartam vele besélni a dolgokat.

El is mondta m neki már amennyire tudtam és ismételten sikerült elfeledtetnie velem hogy haragszom rá. Megadta azt amire életem eddigi részében a legjobban vágytam, egy szerelmes csókot. Azt hittem megváltozik.

De nem ismételten sikerült a méjbe húznia.

Megkérdezte hogy: ez volt e életem első csókja? Bevallotam neki és erre ő (minden egyes szavára pontossan emlékszem) Remélem nem bántad meg, és remélem nem gond ha holnap nem lesz belőlle semmi.

Hirtelen köpni nyelni nem tudtam.

Ráadásul a közelében amúgysem tudok két normális szót összerakni...

Nem tudom mit csináljak...

Tényleg szeretem de ő képes volt még az első csóknak az élményét elvenni tőlem.

Az a helyzet hogy én nem vagyok olyan hogy egy srácnak csak úgy odaadom magam. Ne tudom mit tegyek...

Nagyon fáj...

Ne ítéljetek el kérlek!!!

Megondom neki legalábbis (megpróbálom) hogy ez nekem így nem!

De ez hogy ilyet csinált utánna így beszóljon, nagyon fáj. :'(


2018. jún. 23. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Majd kihevered, mindenkinél igy van tini korban.

Beleszeret, össze vesznek és haladnak tovább.

2018. jún. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Add a következőt másnak, ha ő nem viszonozza az érzéseid. Mégis mit tehetnél?
2018. jún. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez történt velem télen azzal a különbséggel, hogy a srácot még fél évig minden nap látnom kellett. Megutáltam teljes szívemből, ez oldotta meg a helyzetet, rájöttem, hogy nem érdemli meg, hogy utána epekedjek. Ha érdekelnek a részletek elküldöm privátban.
2018. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele többet. Szeresd annyira saját magadat hogy ne hagyd másoknak hogy az érzéseiddel játszadozzanak! Hagyd a srácot a francba, ismerkedj másokkal helyette, lépj túl rajta.

Az első csóknak meg nincs akkora jelentősége, csak a tinisorozatok/tinikönyvek/tiniakármik hirdetik hogy az hú de nagy jelentőséggel bír. Szerintem egy bizonyos életkor felett mindenki magasról lekakilja hogy az illető akivel összejön/akibe beleszeret az csókolózott-e előtte mással vagy sem. Úgyse az első csók számít, hanem az amelyiket a legjobban élvezed.

2018. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm nagyon sok erőt adott!!! :)
2018. jún. 23. 14:53
 6/9 A kérdező kommentje:

Még azok a bizonyos lepkék is ott voltak a gyomromban...

Nagyon jó volt, de ezzel borzasztóan lerombolta...

Szerintetek beszéljek vele fogy ezt hagyuk vagy ne és csak ne írjak neki?

(Évfolyam társam még két évig az lesz)

2018. jún. 23. 18:40
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ne írj neki és tartsd a távolságot^^, hajrá ;)
2018. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Két napig nem beszéltünk köszönni se nagyon köszöntünk egymásnak ha találkoztunk de második nap írt és kérdezte hogy mi a baj meg hivogatott másfél napig folyamatossan.(pénteken csókolt meg, hétfőn vettem fel a telefont) végül felvettem és elmondtam a véleményemet és mindent ami nekem rosszul esett és azt mondta hogy ő nem mondta hogy nem akar velem összejönni meg most akart hívni hogy találkozzunk és ő azt a csókot nagyon is komolyan gondolta. De bennem vistont még mindig ott van amit így a fejemhez vágott korábban és utánna úgy csinált mit ha nem történt volna semmi.

Meg nem is tudom nagyon váratlan volt 16éves vagyok nem igazán vagyok abban a korban amikor az ilyat megérthetném... De én tényleg szeretem...

2018. jún. 25. 21:50
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon régóta vagyunk barátok és nekem mondhatni legjobb barátom volt. De rájöttem hogy fiú és lány között nincs barátság mert valaki mindig többet akar... Csak ebben az esetben ez mind a kettőnkre igaz volt.

Úgyhogy nem hogy nem lett semmi belőlle még a barátságunk is ment a ,,levesbe,,.

És nekem ő volt az a személy akivel tényleg mindig mindent meg tudtam beszélni és hogy elveszítattem borzaszóan fáj...

2018. jún. 26. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!