Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz, ha beégtem A lány előtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FataL_HUN kérdése:

Gáz, ha beégtem A lány előtt aki tetszik nekem? :c (párbeszéd! )

Figyelt kérdés

Igazából csak egy kicsit. Én legelább is kínosan éreztem magam a történtek után. Van egy Facebook osztály csoport, és ott volt ez.


Ő: ,,Cuki fogszabályzó 😍 Ha jó láttam."

Én: ,,Nekem? 😳"

Ő: ,,Nem, hanem egy másik osztálytársunkon."

Én: ,,Ohh akkor mindegy 😅"

Ő: ,,Hát ez szomorú😂


Remélem nem égtem be nála :/ Csak olyan furán írta, és azthittem hogy rólam beszélt... Néhány "chat" tipp amivel bejöhetnék Nála? Nagyok fontos lenne <3 Előre is köszi!

(Lányok is írhatnának, hogy mit szerettek :) )

16/f



2018. jún. 24. 08:59
 1/7 Tavirózsa04 válasza:
100%
Őszintén szólva nem hiszem, hogy beégtél, csak lehet picit fura volt neki. Ha kezdeményezni akarsz akkor írj rá privátban, mondjuk leckével kapcsolatban vagy valami osztályos dologgal. Lehet, hogy bénának tűnik, de szerintem beválhat.
2018. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tavirózsa04 Köszi szépen, most megnyugattál :) Igen az jó ötlet lehet. Úgy is szorgalmasabb mint én, tehát többet tanul és okosabb. Ez majd beválhat :D Köszi szépen :)
2018. jún. 24. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez inkább poénos volt, mint égő. Ne emészd magad miatta.

Én is azt javaslom, hogy kérdezd meg, nem segítene-e valamelyik tárgyban, és ha belemegy, megkérheted, hogy üljetek össze tanulni.

Vagy így most a nyáron el is hívhatnád fagyizni valahova.

2018. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Köszi szépen! :) Ez is jó ötlet! :D
2018. jún. 24. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
De ebbe nincs semmi gáz. Itt csak te vagy az. Ez bárhol előfurdul és mindenki elfelejti azonnal.
2018. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél elérhető 0-24ben mert senkinek nem jön be ha valakinek nincs élete

Próbálj vicces lenni

2018. jún. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1 hét múlva már emlékezni se fog rá :D
2018. júl. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!