Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ugy szeretni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ugy szeretni valakit, hogy nem is találkoztak, csak beszélgetek, és képek alapján látták egymást?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez nem szerelem még, inkább csak egy fellàngolàs.
2018. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felhivnám a figyemet!

A kérdező szeretetről kérdez nem szerelemről.

Ismim hasonló helyzetben volt. És a beszélgetések alapjan alakult benne ki hogy szeretetre méltó a férfi.

2018. jún. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleve ott kezdődik, hogy mit jelent az, hogy szeretni? Ez egy teljesen személyes érzés. Ha én azt érzem, hogy szerelmes vagyok valakibe, akkor mégis ki akarna komoly képpel megcáfolni? Ezt ki tudná tőlem jobban?


Egyébként néha igazabbnak érzem a plátói szerelmet. A beteljesült szerelemnél hamar alábbhagy a láng, megszokássá válik a kapcsolat. (Persze ez még nem azt jelenti, hogy csak a kezdeti láng lehet igaz. De ha érzek valamit, akkor abban azért ne kelljen már kételkednem...)

2018. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jogos 2-es.Kérdező az első vàlaszom kérlek hagyd figyelmen kívül.
2018. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, Pocok:D
2018. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!