Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök e a volt osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök e a volt osztálytársamnak? 19F

Figyelt kérdés
Magamról hogy egy csendes fiú vagyok azok társaságában akikkel nem vagyok baráti viszonyban.
2018. jún. 27. 21:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Az egész ott kezdődött, hogy a volt osztályomból néhányan átkerültünk egy külső iskolából jött diákokkal mivel ez már technikum így volt a hely. Első nap hát mit is tudtam volna csinálni felmértem a terepet milyen a felhozatal :D voltak szép lányok de egy volt aki tetszik mármint a többi is bejött de csak kufircra :D ez az egy lány ő más . Szeptember környékén volt egy szünetünk ahol a gyakorlatra vártunk átöltöztünk és várjuk a tanárt én a folyosón a szekrénnyel szemben álltam és támasztottam a falt ez a bizonyos lány akkor pakolta be a cuccait a szekrénybe és velem szemben pont bepucsított de közben a barátnője meg figyelt, aztán mikor végzett hát volt még hely bőven a folyosón de a lány odajött mellém a falhoz a barátnőjével de olyan közel hogy már egymást érte a karunk zavarba jöttem hát oldalra nem tudtam menni a radiátortól hát felvettem a play pofát és mintha játszottam volna a telefonnal kényszerkockulásba kezdtem ő pedig nézte mit csinálok . Aztán egyszer egy dolgozatot írtunk és a hátamhoz ültették a lányt a doga még nem kezdődött és kérdezte hogy segítek e neki hát mondtam hogy ha tudok persze mivel puskát készítettem aztán még mondott valamit nem emlékszem már rá annyira zavarba hozott, mert a lényeg az volt hogy üljön az ölembe? ezt mosolyogva mondta de ekkor a fejem tűzpiros mint a Ferrari és se köpni se nyelni se tudtam csak kínomba vigyorogtam a másik kettő fiú osztálytársammal akik hallották. Aztán történt egy olyan hogy szünet volt a teremben és hát bambultam nézelődtem egyszer csak észrevettem hogy a lány beszél a mellette lévő fiúval de nem halottam mit csak azt hogy a fiú mondja a lánynak hogy kérdezd meg aztán megint beszéltek. A fiú akkor megkérdezte tőlem hogy valóban megemeltem e az egyik osztálytársam úgy mint ahogy a menyasszonyt szokták vinni hát mondom lehet volt olyan nem tudom már ott is zavarban voltam, mert a lány csak figyelt nagy szemekkel és szépen mosolygott de más lányt nem nagyon érdekelte úgy vettem észre. egyszer meg is emeltem de akkor nem tudtam figyelni az erőlködésbe a lényeg az hogy egy kb 55 kilós emberke vagyok kb 160 cm és egy 120 kilós embert emeltem meg. Volt egy olyan hogy a lánnyal beszéltek egy páran mivel egy régi osztálytársam fűzte és hogy mi a helyzet meg minden szerintem tőle kérdezgethetett rólam mivel honnan tudta volna a világbajnok emelésem :D. Nemsokkal ezután szóba került kinek van testvére meg stb hát én egy magamnak valóbb visszahúzódó gyerek vagyok én ezeket csak hallgattam általában itt a lány megkérdezte hogy van e testvérem meg hogy milyen idős kb. És volt egy olyan hogy valamit beszéltek és egyszer a lány megkérdezte hogy edzek-e vagy gyurmázok de mondtam zavaromban hogy nem de más nem is jutott már az eszembe, ekkor megkérdi de esténként csináltam fekvőtámaszt erre mondtam nem mosolyogva egy kicsit erre mondja egy régebbi osztálytársam hogy paraszt izom mivel falusi gyerek vagyok dolgozni szoktam legtöbbször. Ekkor egy volt osztálytársam megszólalt hogy a lány nagyon érdeklődik irántam nem kellet neki a régi osztálytársam (aki egy focista és na tud csajozni nem úgy mint én volt több jó nője is)hanem most már rám hajtott ekkor én megint zavarban voltam és csak mosolygok de a lányt nem mertem nézni. Akikkel bekerültünk a régebbi osztálytársaimmal legtöbbet hozzám szólt mással nem is nagyon beszélt csak az ő régi osztálytársaival volt egy olyan, hogy csasztuskát húztunk és megkérdezte tőlem hogy kit húztam, egy olyan is hogy bulit szerveztek néhányan vagyis hogy elmennek berúgni és megkérdezte hogy én megyek e de mondtam hogy nem erre meg mondta mosolyogva hogy akkor mi se mikor más nem is nagyon figyelt rá se rám. Sajnálom hogy ilyen hosszú lett de szettném várni a véleményeket lehet e esélyem vagy nem mert úgy kellene elképzelni hogy én egy átlagos gyereknek gondolom magam ő pedig az osztályban a legszebb lány ahogy néhány fiúval beszéltünk. 19 éves fiú és egy évvel idősebb lány
2018. jún. 27. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkép probálkozz be. Egyertelmű hogy szimpatikus vagy a csajnak és hát proba szerencse. Légy kedves és hivd el randira moziba vagy valahova a l3nyeg hogy kettesben legyetek ott ugy is észreveszed hogy tetszel e neki vagy sem. Szorítok nektek😄
2018. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :D hát az lenne a cél hogy elhívom egyszer valahova, még annyit elfelejtettem hogy a névnapján nemrég felköszöntöttem messengeren és megköszönte és ezt a szája szélét nyalogató smilyt küldte esetleg ez már valami jó jel ? :D
2018. jún. 27. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem veled csak annyi a baj, hogy ha hozzád szól egy csaj, rögtön zavarba jössz.

Próbálj biztosabb lenni magadban és pozitívabb lenni felé, mert különben szerintem azt fogja hinni, hogy csak azért csinálod mert nem jön be neked

2018. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!