Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bejövök az osztálytársamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök az osztálytársamnak szerintetek?

Figyelt kérdés
Jött utolsó évtől egy új osztály társam,először úgy voltam vele,hogy hát na,jól néz ki,aztán lassan arra jöttem rá,hogy zavar ha mással dumál,konkretan azert járok suliba,hogy őt lássam,vele dumáljak. Nagyon fura személyiség,kevesen dumálnak vele az osztályban,pedig nagyon aranyos srác,a gond csak az,hogy nem tudom eldönteni,hogy ő mit érez. A tekintetünk mindig találkozik,figyel ha mással dumálok,néha csipkelődik,aztá megsicsér,sokszor bevár majd előlre enged az ajtónál,mindig mosolyog ha dumálunk,neten is ha közben dumalunk akkor mindig poénkodunk. Tudom,hogy ez nem valami sok információ,de mindjart vakáció ami három het,es addig nagyon szeretnek rájönni,hogy mi a helyzet,hogy áll hozzam,ha meg biztosra tudom hogy kölcsönös akkor tenni is érte amig nem késő. Utolsó év,utana egyetem,kitudja melyikünk hova kerül es milyen messze el. Pls help..
2015. nov. 20. 18:02
 1/1 anonim válasza:
Hívd el kajálni,hambi vagy pizza...aztán ott kidobja magát a dolog! Látni fogod rajta,ha pedig olyan a helyzet kérdezz rá ne szégyenlősködj! Bátorság!!!
2015. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!