Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, valami tipp, hogy...

Csajok, valami tipp, hogy szerintetek bejövök az egyik lány osztálytársamnak vagy nem?

Figyelt kérdés

Bevallom magamról,hogy általában elég balf.asz szoktam lenni,de van egy lány az osztályban akin nem tudok eligazodni.Szokott nevetni a vicceimen,de van amikor lenézően néz rám és elég flegma,azt mondja a barátnőinek,hogy utál,de látom,hogy örül ha vele foglalkozom és úgy érzem,hogy tetszem neki.Vagy ezt egyáltalán meg lehet érezni?

14/f



2015. febr. 17. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen meg lehet érezni.Ebben a korban így viselkednek a lányok,de a fiúk is:)
2015. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Erre talán még tudok is válaszolni. :D

Ugyanez a helyzet csak én a lány vagyok ilyen szituban.

Szerintem tetszel neki de nem feltétlen hogy ebből akar is valamit. Menj oda hozzá beszélj vele valamiről! Ha neked bejön kérd meg, hogy segítsen olyan sulis témában amit nem értesz vagy nem megy (ha van olyan amiben jobb). Esetleg hívd át és próbálj barátkozni vele. Ha már egy picit is jóban vagytok akkor konkrétabban fog viselkedni és kiderül így tetszel-e neki vagy nem Amíg semmit sem teszel nagy eséllyel rejtély marad. :D

2015. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
csak úgy kíváncsiságból megmondanád hogy mi a monogramod? :)
2016. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy most válaszolok,nem hinném, hogy olvasod de ha még is: I.D. Miért? :D

Kösz a válaszokat.

2016. febr. 23. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!