Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsot adni, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,3 hete megismertem egy lányt,akivel elkezdtünk beszélgetni,másfél hete megvolt az első "randi", ami elég jól sikerült,azóta még 3-szor találkoztunk( koncert pl).


Tudni kell,hogy neki is meg nekem is volt kapcsolatunk 5-6 hónappal ezelőtt,az enyémnek csúnya vége lett,az övének kb.ugyanígy.A legutolsó találkozónkon pedig elmondta,hogy egy ideig max barátok lehetünk,utána még lehet szó arról,hogy összejövünk,de ez sem biztos.Tehát a friendzone-ba kerültem.


Közben azt is hallottam,hogy lehet kavar egy másik sráccal,de ezt csak tegnapelőtt tudtam meg és egyáltalán nem biztos.


Mi a teendő ilyenkor?Hogyan tovább? Nem akarok várni fél évet csak arra,hogy aztán megmondja,hogy bocs mással vagyok vagy bocs,nem akarok jàrni.Főleg azt nem akarom,hogy játszadozzanak velem.


Mindketten 17 évesek vagyunk.


2018. jún. 30. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát feszegesd a témát, és érzékeltesd, hogy az idők végezetéig nem akarsz várni. Nehogy azt higgye, hogy te ott vagy neki kéznél bármikor.
2018. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Várj egy kicsit és majd 1-2 hónap múlva kérdezd meg tőle és ha akkor is azt mondja hogy legyetek meg barátok akkor fogad ell nehogy elveszitsd és barátok se legyetek azt meg ne hozd fell neki hogy mással is beszélget mert így elveszitheted
2018. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!