Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen okkal írjak rá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okkal írjak rá a barátomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. ^^ A barátom és én 5 hónapja vagyunk együtt, és az utóbbi időben nagyon sokat kell dolgoznia, ezért szinte már napok óta nem is beszélünk egymással. Ez így van 3-4 hete. Tegnap beszéltünk kicsit többet, és mondta, hogy hiányzom neki, és a velem való beszélgetés is. Megígértem neki, hogy többet fogok írni neki Fb-n. Sajnos találkozni csak hétvégente tudunk, mert ő sokat dolgozik, és kicsit messze is lakunk egymástól. De hétközben is szeretnék vele beszélgetni, csak azt nem tudom milyen okkal írjak rá. :/ Tudnátok adni ''ötleteket''? A válaszokat előre is köszönöm. ^^

17/L


2018. júl. 3. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha ehhez ok kell , elég egyoldalú kapcsolat :/

Ha ő nem ír , szerintem nem vagy neki olyan fontos :/

2018. júl. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Csak te tudod, hogy milyen témákban szoktatok beszélgetni, vagy mik a közös érdeklődési körök. Kérdezd meg milyen volt a napja és aztán hozz fel egy közös témát. Az tényleg régen rossz ha valami különleges ok kell ahhoz,hogy beszélgetést kezdeményzz.
2018. júl. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 hónap után nem tudtok miről beszélni hagyd a francba :D
2018. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én csak azt nem értem, hogy mért nem tud írni

volt olyan, hogy reggel 8tól este 10ig térdig álltam a betonba, még is tudtam írni barátnőmnek

mi olyan dolga lehet, hogy tényleg napokig nem beszéltek??

ha valakit szeretek, arra kerítek időt

volt, olyan is hogy 1 napig kint voltam ukránba, nem volt hálózatom (szóval se face, se SMS, se hívás) érdekes módon vágytam rá, hogy beszéljek vele, ezért, folyamatosan néztem van e magyar hálózat, vagy wifi, hogy legalább írni tudjak


nem tudom megérteni, hogy egy szerelmes embernek mi lehet olyan fontos, hogy nem tud írni

2018. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kapcsolat zsákutcába futott. Én és a barátom egy csomószor random hülyeségeket írogatunk egymásnak, vagy csak ráírok, mert unatkozom. Ha úgy érzed, hogy okot kell keresned, hogy írhass a barátodnak az már régen rossz. Ha a kiszemelted lenne megértenlm, de ez egy 5 hónapos kapcsolatban kicsit furcsa.

Meg az is, hogy alig tudtok beszélni. Igaza van az előttem szólóknak. Szerintem üljetek le és beszéljétek át a kapcsolatotokat.

2018. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!