Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom nekem nincs szerencs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom nekem nincs szerencsém a fiuknál. Azok mindig csak a nagymellü es nagyseggü lanyokat szeretik. Engem nem tartanak vonzónak mert vékony vagyok. Igaz hogy 8-dik osztályt fejeztem de akkor is. Az gond ha vágyom a szerelemre?

Figyelt kérdés
segitség!

2018. júl. 8. 04:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
kétlem engem nem bámulnak meg a fiuk
2018. júl. 8. 19:46
 12/17 anonim válasza:
Ha pl tetszel egy félénk srácnak nem biztos hogy megbámúl attól hogy nem bámúlnak meg még tetszhetsz sok sok taknyosnak nyugi már csak pár év és jöhetnek az éretteb srácok a mai 10-16 éveseket egy szóval tudom leírni LADYBOY
2018. júl. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Te írtál privátot?
2018. júl. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én pont a vékony lányokat szeretem. Nem tudom de engem a nagymellű lányok taszítanak.


15/F

2018. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%
15 évesen téged a tanulás vonzon kis ember
2018. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Írj nyugodtan ha baj van, szívesen segítek.

De figyi, most lehet velem van a baj, de nekem nem fontos a testalkat.

Csak ne legyen a csaj elhízott, sem egy gebe.

Attól hogy vèkony vagy simán be jöhetsz akár nálam is, ez nem ettől függ.

A másik meg hogy 14 vagy, fogsz még hízni hidd el.

Legyél ápolt, vidám szép csaj és ennyi bőven elég mindenkinek.

Belsőleg meg legyèl pozitív, mert az is nagyon fontos.

És nyugi nincs semmi baj, a fiúk sem olyan jók mint gondolnád, van nem kevés hülye ezért is nehéz a szerelem.

De tényleg nyugodtan írj, megválaszolom a kérdésed, még ha szeretnél hízni abban is segítek, csak az a lényeg hogy vidám legyél.

De mondom nyugi lehet hogy te jársz jobban hogy nincs pasid, ráèrsz még vele, egyszer úgy is elő fog jönni.

2018. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
15. Ennyi erővel a kérdezőnek is írhattad volna ugyanezt.
2018. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!