Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem keres? Mit gondolhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres? Mit gondolhat? Többi lent 16/l,16/f

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki megtetszett még márciusban, mindketten sportolunk. Aztán júniusban elkezdtünk beszelni messengeren, mondta hogy én is tetszem neki, aztán egyszer csak eltűnt, nem latta az uzenetem, nem irt vissza.

Aztán néhány napja volt egy 2 napos verseny. Amikor bementem a terembe egyből kiszurt, nem mert odajönni, de mindig figyelte mit csinálok, kivel vagyok. Aztán az utolsó nap utolsó óráiban odajött hozzam, elkezdtünk beszelgetni, éreztem hogy teljesen odáig van ertem, aztán mar olelgetett, folyamatosan kereste a testi kontaktust hogy hozzam érhessen. Aztán elkoszonesnel megcsokolt és azt mondta keresni fog. Aztán meg aznap este beszéltünk, de tegnap mar nem irt, nem latta az uzenetem. Szerintetek most mi van?



2018. júl. 9. 09:27
 1/4 FulopHella válasza:
100%

Szerintem nem te tettszel neki hanem a tested inkább hagyd ott, velem is volt ilyen a fiú élőben jopofizott nyomulósan bámult.Messengeren vissza se írt ugyebár azon keresztul nem lehet bameszkodni.


15/L

2018. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem nyomulós volt élőben, inkább olyan mint aki full belém van esve. Sőt amikor először beszéltünk mondta hogy neki így meg nem tetszett lany mint én és ez kicsit meg is ilyeszti, szóval nem tudom, furcsa
2018. júl. 9. 11:32
 3/4 Etnevel009 ***** válasza:
Túl bátran mond ki dolgokat,túl bátran cselekszik.Nem jó.Vagy játszadozik,vagy a testedet akarja.Ezt fiúként mondom,ez nem normális.
2018. júl. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FulopHella válasza:
Első voltam és teljesen egyet értek az előttem szólóval. Ennek a srácnak lehet bekattant valami XD, de amit csinál az tényleg nagyon furcsa
2018. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!