Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Mit gondolhat rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elkezdtem beszélgetni Facebookon.Pár héttel rá összefutottunk és elég nyitott volt felém.

Hazaértünk egyből írt(eddig mindig én irtam) és tartotta fent a beszélgetést.Ez ment kb egy hétig aztan abbamaradt,azaz én irok,én kérdezek és stb.

Így utólag visszagondolva mintha bejöttem volna neki

Most viszont nem tudom hogy mit gondol

DE elég bizalmas dolgokat oszt meg velem,amit állítása szerint csak én tudok és megbízik bennem

Szerintetek mit gondolhat rólam?Mit csináljak?

16F ő15L



2018. márc. 30. 22:54
 1/6 A kérdező kommentje:
És szinte minden nap beszélünk,ilyen sablon kezdéssel de a végére tök "jó" lesz
2018. márc. 30. 22:59
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy ő egy 15 éves lány aki mindenhol szerelmet lát és most megtetszettél neki ha ő is tetszik neked ne légy töketlen és írj neki légy te a férfi és ne az ő kezdeményezésére várj. Hívd el randira de konkrétan hogy értse mit is akarsz. Ha pedig nem tetszik akkor szépen udvariasan közöld vele hogy csak barátkozni akarsz. 18L
2018. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És szinte minden nap beszélünk,ilyen sablon kezdéssel de a végére tök "jó" lesz
2018. márc. 30. 23:04
 4/6 A kérdező kommentje:

De mostanába mintha nem is érdekelném

Lehet direkt csinálja ezt?

2018. márc. 30. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívd randira, ott minden kiderül :) ha nem érdekel, nemet mond rá, és le van zárva, ha még igent, vagy nyert ügy,vagy csak nem akart megbántani,de élőben nem fogja tudni megjátszani az érzéseit ;) drukkolok!

14/l

2018. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem legyél te a fiú és hívd el. A hím nem tagjai évezredeken keresztül cselekedtek így ne várj arra hogy ő kezdeményez ez nem az ő dolga hanem a tied. Azért távolodik mert TE nem közeledsz. Első voltam.18L
2018. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!