Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem a legigazibb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem a legigazibb az első szerelem?

Figyelt kérdés
Általánosan elmondható, hogy az emberek tinédzser korukban élik meg az első szerelmet. Most, hogy már nem vagyok kamasznak mondható, kezdek rájönni, hogy gyakorlatilag minden felnőtt kapcsolat már sokkal kevésbé lesz igazi, mindent átható, "pillangók a hasban" érzésű szerelem. Persze, sokkal mélyebb lesz a szeretet, a kapcsolat komolysága, de az a klasszikus érzés, hogy annyira odavagy valakiért, hogy beleőrülsz, az már nem lesz. Arra gondolok, amikor semmi más nem számít rajta kívül, nem érdekel az anyagi helyzete, családi helyzete, nincsenek még külső tényezők, csak a "pure szerelem". Már nem lesz olyan felnőttként, hogy órákon át andalogva sétálgat az ember a másik kezét fogva, mert más dolgok kerülnek előtérbe.

2018. júl. 10. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Adlak. Az első volt a legjobb. Én pont tegnap töltöttem be a 19 és hát volt legalább vagy 5 barátnőm. De az első ami 16 évesen volt és a leghosszabb ideig tartott. Na igen. Tényleg az a volt az a bizonyos pure love.
2018. júl. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz, a többi is lehet igazi és intenzív

És nekem felnőtt fejjel is fontos kézen fogva andalogni

2018. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kapásból kimaradtam ebből. Felnőttem anélkül hogy valaha is viszont szerettek volna.
2018. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
felnőttként is beüthet a cucc nekem elhiheted
2018. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso tenyleg jo volt es en is oda voltam erte.

Aztan mikor szet mentunk utana levo 2 csavom igazabol egyaltalan nem volt olyan mint az elso nem ereztem nagyon pillangokat stb.

De aztan jott a mostani hat erte az eletemet is oda adnam meg mindig szoval nem hittem de tobbszor is beuthet a dolog. :D

Csak ugye minden kapcsolat mas ^^

2018. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-as nemvagy egyedül.
2018. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Najo, lehet igazatok van.:D Meglátjuk
2018. júl. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!